1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgranie nowszego IXTREAM

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ryanekk, Sierpień 19, 2011.

1. ryanekk

ryanekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje wszystkim debilom za odpowiedzi do mojego tematu http://xboxforum.pl/kosz-f53/aktualizacja-przerobki-99740.html jak i moderatorowi za przeniesienie tematu do kosza super atmosfera panuje na tym forum nie ma co ! I wydaje mi się że raczej wy mylicie pojęcia jak nie rozumiecie o co mi chodzi ! MAM PRZEROBIONEGO XBOXA 360 PREMIUM Z IXTREAM 1.6 Z DASHEM 2.0.12625.0 I CHCE ZAKTUALIZOWAC IXTREAM DO 1.9 CHCĘ ŻEBYŚCIE MI NAPISALI CO MAM KOLEJNO ZROBIC :

WGRAC ORYGINALNY FW NAPĘDU
    ZAKTUALIZOWAC DASH
    I WGRAC LT 1.9

CZY DA SIĘ TO ZROBIĆ JAKOŚ INACZEJ ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    czy wgrasz kolejność nie ma znaczenia jeśli chodzi o lt+ 1.9 i dasha

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Następnym razem odpoczniesz sobie od forum, dziennie jest zakładanych dziesiątki takich samych tematów. Nie muszę się ciebie pytać co mam zrobić z danym tematem, pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum