1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgranie save na inny profil

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Czesław Ogorzały, Marzec 15, 2014.

1. Czesław Ogorzały

Czesław Ogorzały Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Po odpaleniu Ultimate Team i zapisaniu się wszystkich danych na pendrive (bo do profil itd. używam pendrive) mam 3 pliki:
    - Assets
    - FutSquads
    - Settings
    Proszę powiedzcie mi jak zrobić aby mój skład i cała rozgrywka w Fifa 14 Ultimate Team została przeniesiona na inny profil na tym samym Xbox'ie.
    Próbowałem z Modio i USBXTAFGUI ale za każdym razem gdy zmieniłem profile id to na pendrivie tworzył się drugi folder fifa 14 tylko z tym, że tittle id się zmieniło na 0000000 a oryginał ma tittle id 454109C3.
    Dodam jeszcze, że konsola nie widzi tego folderu i plików.

Bardzo proszę o jakiś poradnik czy coś w ten deseń, nie mogę sobie z tym poradzić.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Użyj do tego celu programu Horizon, jest bardzo prosty a na YT są poradniki. By dopisać save po innego konta trzeba zmienić 2 wartości.

4. Czesław Ogorzały

Czesław Ogorzały Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Przepraszam jest błąd, używałem właśnie horizon i to tam działo się to, że po zmienieniu profle id robił się nowy folder z fifa14 i ten folder jest niewidoczny dla konsoli.
    Dzięki za zainteresowanie. Czy ktoś też kiedyś miał taki problem, że zmienił profil i chciał zachować postępy w ultimate team ?

Wczytywanie...

Poleć forum