1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie CFW (Lite-On DG-16D2S)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Nafta-Katowice, Listopad 20, 2011.

1. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    Witam

Chce nauczyc sie wgrywac iXtreme do swojego napedu jak i zczytac z niego klucz poniewaz go nie mam

mam dosc wydawania non stop 50 zl bo co chwile jakies nowe iXtreme wychodzi....

czy bede potrzebowal cos kupywac czy wystarczy mi moj PC ?

Napęd - Lite-On (DG-16D2S)

Troche informacji o plycie glownej ( nie wiem czy to potrzebne ale obilo mi sie o uszy ze plyta glowna tez musi pasowac )

Uploaded with ImageShack.us

2. Lotnik421 Xbox One

3. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
  5. klocki22

klocki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli przerabiałeś u 1 osoby klocka , to pójdź do niej i powiedz że chcesz swój klucz napędu .
    Ta osoba będzie wiedziała o co chodzi .:)
    Na forum masz poradnik jak wszystko zrobić 1 programem o nazwie JungleFlasher.
    Sam robię przeróbkę od dłuższego czasu.
    Dam ci radę na przyszłość jak będziesz przerabiał napęd to uważaj na kabelek zasilania.
    Najlepiej przed wyjęciem kabla od zasilania napędu weś jakiś cienkopis market coś co jest nie zmywalne i zrób kreskę żebyś wiedział jak wkładać:)

To ten poradnik ! Poczytaj najpierw .

http://xboxforum.pl/firmware-napedo...-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html

Wczytywanie...

Poleć forum