1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie emulatora Xbox1 na xbox 360, pomóżcie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Darkoo19, Grudzień 31, 2010.

1. Darkoo19

Darkoo19 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Elo, wgrałem emulator na płytkę, po uruchomieniu w xbox 360 wyswietlił się czarny ekran, po chwili pisało że twoja konsola zostanie zaaktualizowania.... dałem kontynuuj nastepnie powróciło do głównego menu. Wkładam grę Fable lost chapters i wyskakują błedy, żeby skontaktować się z nimi itd. Czy to dlatego że gra jest nagrana na zwykłej płycie DVD 4,7 ? czy może dlatego że coś ta aktualizacja nie działa.... proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Polecam lektórę tego tamatu. Sam opisałem tam mój przypadek.

4. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Obraz gry powinien być odpowiednio przygotowany do nagrania na DVD9 (8.5gb).

Wczytywanie...

Poleć forum