1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie gier dwupłytowych xbox RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hustler69, Listopad 16, 2014.

1. Hustler69

Hustler69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Widziałem, że był na tym forum taki poradnik, ale szczerze nie zrozumiałem z niego za wiele. Tak więc posiadam XBOX 360 RGH 500 gb. Bez problemu wrzuciłem dwupłytową GTAV. Posiadam grę Cień mordoru i tutaj po przerobieniu obu płyt programem xboxImage na dvd1 nie mam folderu content który mógłbym wrzucić do takiego folderu na xbox i uruchomić przez DLC> W jaki inny sposób wrzucić tą pierwszą płytę ? Drugą wrzuciłem tak jak normalnie się wrzuca. Z góry dziękuje za odp.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Pierwszą płytę wrzuć gdzie chcesz. Odpal ją. Zacznie się instalacja na dysk wewnętrzny. Po instalacji odpalaj grę z dvd 2.

Po tych operacjach możesz usunąć dvd 1.

1 osoba to lubi.
  4. Hustler69

Hustler69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki wszystko działa

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    W razie problemów śmiało pytaj. Zawsze chętnie pomogę.

Wczytywanie...

Poleć forum