1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie Gier na RGH przez FTP WiFi Vectra

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LobOo, Wrzesień 12, 2013.

1. LobOo

LobOo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ostatnio chcialem wgrac sobie gry przez WiFi, do przesylu uzywam https://filezilla-project.org/download.php Niestety nie udalo sie :( ruter z Vectry Cisco nie daje takiej mozliwosci problem z ip. Filezilla nie moze sie polaczyc z konsola. Jedyny ratunek to podlaczenie kablem konsola - np laptop.
    Moze macie jakies porady? Moze juz kiedys tez mieliscie ten sam problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gothic4

Gothic4 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Lepiej wysyłać przez kabel. Przez wifi to ci pójdzie wieki.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalk 4

4. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Modemu Vectry to największy syf jaki może być. Nawet serwisant jak mi podłączał powiedział że może połączyć się z czterema urządzeniami na raz lub też tylko z jednym (u mnie łączy się tylko z jednym, a resztę odrzuca). Kup sobie najtańszy router i podepnij się do tego z Vectry. Najlepsze rozwiązanie.

5. LobOo

LobOo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. Konsola podpieta pod ruter Vectry kablem. Laptop na WiFi. Jak udostepnic konsoli neta po kablu, zeby mozna bylo zgrywac gry i nie odlaczac konsoli od netu?

6. Krzysiek Bożek

Krzysiek Bożek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wroclaw, Poland, Poland
    Witam,i jak udało Ci się rozwiązać sprawę z Vectra? Również próbuje się połączyć ale widzę że nie mam co kombinować :)

Xtomash :
    czy to rozwiązanie stosujesz u siebie? Ciężko jest skonfigurować takie podpięcie rutera do rutera?

Wczytywanie...

Poleć forum