1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie gier przez usb na oryginalny dysk hdd xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BakoBak, Wrzesień 7, 2013.

1. BakoBak

BakoBak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, potrzebuje pomocy w wgraniu gier, plików na oryginalny dysk xbox przez oryginalną przejściówke. Próbowałem już przez program xport 360 i xplore 360 i za każdym razem nie da się skopiować całej zawartości folderu tylko jego część. czytałem różne poradniki ale żaden nie dał rezultatów i tutaj pojawia się moja prośba czy mógłby ktoś z was krok po kroku opisać dokładnie jak odblokować oryginalny dysk tak aby można było przenosić za pomocą usb gry z komputera na dysk xbox i grać w nie . Konsola xbox 360 elite dysk 120 przeróbka Rgh. pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    widze tutaj 3 rozwiązania;
    1 przenoszenie gier za pomocą pendrive z kompa na konsole i przez np FSD kopiujesz na dysk do xboxa
    2 przeysłanie gier przez FTP
    3 format dysku od M$ żeby był widoczny na kompie . Robisz to w ten sposób (
    )

4. BakoBak

BakoBak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gre udało mi się wgrać ale jak ją wyszukać tak aby ją freestyle dash widział w grach, bo jak daje przeszukaj to nic to nie daje.

5. akimata

akimata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztynek
    Musisz ustawić ścieżke do folderu z grą/grami też chyba w zakładce conntent

6. dadas123456789

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  7. BakoBak

BakoBak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok wszystko mi się udało zrobić, ale miałem profil na pendrive i przeniosłem go sobie na komputer i jak go spowrotem wrzuciłem na pendrive to już go konsola nie widzi ! jak go przenieść tak aby go ponownie widziała bo teraz mam tylko opcje utwórz profil ;/

8. TheMacias

TheMacias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Można profil "pobrać" z internetu! Ja "dasz" zaloguj się to powinna być taka opcja. Podajesz wtedy e-maila od konta MS i hasło. Bardzo dawno tego nie robiłem, ale wiem, że kiedyś to było... Nie wiem, czy po najnowszym update konsoli dalej jest taka opcja!

9. dadas123456789

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wnioskuje że jak ma rgh to jego profil był offline
    Zrób tak: wejdź do XNE podepnij pena i przystosuj go w oryginalnym dashu aby był widoczny, następnie pobierz program horizon i przez niego wrzuć na pena z kompa swój profil. Następnie podepnij pena do xklocka i w oryginalnym dashu w ustawieniach/pamięć masowa, przenieś go z pena na dysk który masz podpięty do xboxa

2 sposób jest łatwiejszy
    masz pena w formacie fat32, tworzysz na nim folder FFFE07D1 , po czym kopiujesz do niego swój profil
    odpalasz FSD i kopiujesz ten folder FFF...D1 do content/00000000/tutaj

UWAGA jeśli masz już folder o takiej nazwie to skopiuj jedynie plik swojego profiilu do niego

Wczytywanie...

Poleć forum