1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie kodeków offline

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez janu, Październik 14, 2010.

1. janu

janu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy da się wgrać kodeki offline? Bo zaktualizowałem dasha z pendriva tylko nie mam kodeków a matka myśli że potem sobie dvd oglądnie :shisha Jest jakiś sposób żeby to zrobić offline?

P.S. nie mówcie że mam bana na XBL bo po prostu nie mam w pokoju z tv kabla od neta..

2. Lotnik421 Xbox One

3. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Wgrać kodeków się nie da, ale filmy dvd oglądać będziesz mógł, o ile to są typowe filmy, czyli np. orginały(z menu, itp.), nie avi.

4. LoNgEr_DGI

LoNgEr_DGI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    było - wystarczy poszukać :/

Wczytywanie...

Poleć forum