1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wgrywanie map COD WAW NOJTAG

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Eric6666, Wrzesień 14, 2010.

1. Eric6666

Eric6666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ściągnąłem maps do COD WAW z pewnej ang. strony, gdzie użytkownik napisał, że jest NOJTAG. Wgrywam przez USBTAF i konsola mi tego nie znajduje;/ problem, że nawet profilu użytkownika, który został dołączony do tej mappack nie odc zytuje, jak wchodzę w pamięć to na pen drive są same puste foldery ( games itd. )

Ps. z góry przepraszam jeżeli to zły dział .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eric6666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mapy zostały wgrane, ale nie mam pojęcia jak je odczytać;/ loguję się na profil dany przez tego usera, ale mam stare mapy w multi itd.

4. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    A instrukcji ten typ nie zapodał jak to odpalać? Może tak jak w przypadku MW2:
    Zaloguj się na swój profil XBL i przenieś mapy z pena na dysk twardy.
    Zaloguj się na profil tego typa, odpal WaWa i wbijaj w Xbox Live. Jak wyskoczy komunikat, że nie możesz grać na tym profilu na livie to zaloguj się na swój profil i mapy powinny działać.

5. Eric6666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a muszę być podłączony pod neta w tym przypadku? bo np. w przypadku mw2 nie wyskakują mi nowe mapki mimo robienia tak jak na yt
    jest tylko dodany profil do tych gier, nie ma instrukcji

6. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Tak trzeba być podłączonym do XBL, bo inaczej mapy nie działają.

Wczytywanie...

Poleć forum