1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie muzyki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Antenelles, Luty 25, 2010.

1. Antenelles

Antenelles Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Proste pytanko ;)

Czy można tworzyć foldery w Xbox360 ?:> żeby mieć posegregowaną muzykę czy wszystko będzie się znajdować na 1 liście

2. Lotnik421 Xbox One

3. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    raczej bedzie wszystko w jednym, ale zawsze mozesz sobie porobic listy odtwarzania i zamiast przy wyborze muzy wchodzic w folder utwory (czy jak kolwiek inaczej jest to podpisane) wchodzisz w zapisane listy odtwarzania i masz posegregowane ;]

4. Faja123

Faja123 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kutno
    Mam pytanie do tego tematu. Nie bede juz robil postow.

czy moge podlaczyc telefon do kosoli i zrobic tak zeby mi odtwarzalo?? Jesli tak to jaki model? co potrzbuje do tego??

5. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    kazdy telefon ktory moze dzialac bez instalacji dodatkowych sterownikow, a potrzebujesz poprostu kabel usb do niego. telefon bedzie widoczny jako urzadzenie przenosne

6. Qjetan

Qjetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Monachium
    ja tez mam pytanie a raczej prosbe czy moze mi ktos dac link do jakiegos fajne pliku z piosenkami ?
    dam dziekuje.

Wczytywanie...

Poleć forum