1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie nowego firmware za pomocą karty PCMCIA SATA

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez csdesign, Październik 25, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. csdesign

csdesign Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zwolle, NL
    Mam takie pytanie, otóż posiadam laptopa oraz zamierzam dokupić do niego kartę PCMCIA SATA i mam do was takie pytanie czy za pomocą takiego kontrolera można wgrać nowy firmware do napędu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cage900

cage900 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    można, poszukaj na allegro sa całe zestawy do przeróbki xboxa na laptopie (bo o to Ci zapewne chodzi)

4. csdesign

csdesign Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zwolle, NL
    Cały zestaw raczej mi nie potrzebny, wszytko inne mam po za kontrolerem SATA i tylko o to mi chodziło czy będzie hulało na nim wszystko.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum