1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie patchy do gier przy uzyciu pendrive [PROBLEM]

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fristayllo, Lipiec 30, 2013.

1. fristayllo

fristayllo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Jako że nic nie wychodzi jak na razie z podłączeniem xboxa do internetu to chciałem to obejść z drugiej strony, ale też jest jak zwykle problem. Próbuje wgrać tego patcha według poniższych linków:

Korzystałem z pierwszych 2 linków, bo nie wiem do czego ma służyć ten trzeci.

Dostosowałem pendraiva do xboxa, widzi go bez problemów, i mogę na przykład odtwarzać filmy z tego pendraiva na xboxie. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Robię dokładnie tak jak opisuje pierwszy link.

Podłączam pendraiva do xboxa,
    Następnie odpalam program,
    Folder cache,
    Robie inrect (czy jakoś tak, nie mam dostępu teraz do tego) i wybieram wcześniej ściągniętego patcha,
    rozwijam i zwijam drzewka, aby upewnić się że wgrałem ten plik,
    wszystko jest w jak najlepszym porządku,

Podłączam pendraiva do xboxa i niestety nic się nie zmienia w grze. Cały czas ten sam patch w MINECRAFCIE. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale gdy podłącze ponownie pendraiva do komputera i odpale ten program to po wejściu w folder cache (tam gdzie wkleiłem ten patch) to go po prostu nie ma, folder jest pusty nie wiedząc dlaczego.

Da radę jakoś naprawić te sytuacje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    A media ID patcha jest takie same jak media ID gry?
    Jak nie to nie będzie działać.

1 osoba to lubi.
  4. fristayllo

fristayllo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak to można sprawdzić? Mógłbyś pokierować? Nie mam przerobionej konsoli. Czyli jeśli nie bedzie takie samo to nici z patchowania?

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Program iso2god otwierasz .ISO i wyświetla się media ID

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum