1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie programow przez xexmenu, dash, ftp itp

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vegeto, Listopad 20, 2011.

1. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Witam
    Wlasnie odebralem swoja konsole przerobiona czipem RGH.
    Mam wgrane samo XEXMENU moze mi ktos teraz wyjasnic/ napisac instrukcje po polsku jak wgrac najnowszego freestyle Dashboard (prosze rowniez o linka do najnowszego freestyle bo nie mam pojecia ktora wersja jest najnowsza), jaki program do przesylania plikow ftp, jak wgrac takze po polsku, ewentualnie jakie inne przydatne programy jeszcze wgrac?

Prosze o polskie opisy bo te angielskie instrukcje nie bardzo rozumie a nie chce niczego zepsuc.
    Na forum nie znalazlem polskich instrukcji chyba, ze przeoczylem gdzies?
    Szukalem takze po google no ale wszystko zawsze jest ENG a potrzebuje po PL :)
    Dziekuje za pomoc!

Wczytywanie...

Poleć forum