1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie softu KREON

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pawiełek, Kwiecień 12, 2013.

1. Pawiełek

Pawiełek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Właśnie się zarejestrowałem jestem zielony w temacie. Od miesiąca jestem szczęściliwym posiadaczem XBOX360

I oczywisty temat który pewnie wszyscy wałkują.
    Za cholerkę nie mogę wgrać Firmware Kreon do samsung d163b. Cały czas wyskakuje mi komunikat download fail restart windows. próbowałem już na 5 komputerach i cały czas nic. Pomocy bo cierpliwość tracę.

Z góry pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Pawiełek

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawiełek

Pawiełek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To znowu ja, może znajdzie się ktoś kto może chociaż na kierować. przeczytałem wszystkie możliwe fora ściągnąłem firmware chyba z 6 różnych miejsc. Oryginalny firmware wgrywa się bez problemów, ale W przypadku Kreona na wysokości 1/3 wyskakuje błąd. Po miesiącu grania płyta do Kineckt sport jest porysowana i chciałbym zrobić Backup bo na płyty nie zarobię :(
    Po wgraniu sb00 kreon01 doszedł do końca ale mielił przez około 15 minut i go wyłączyłem po uruchomieniu komputera widzi nimi że jest to Kreon ale po włączeniu programu Backupcreator i zrobieniu obrazu nagrywam na płytkę i nic. Przy ładowaniu w rejestrze Backupcreator pokazuje błąd Setting SH-D163B error mode to 0x00
    Będę wdzięczny za jakąś pomoc.

4. katido

katido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pabianice
    Siema ale jak chcesz sobie pograc na kopiach to wgraj w naped lt 2.01 :D i chyba prosciej ci bedziedzie sciagnac kopie z neta niz robic backapy

1 osoba to lubi.
  5. Pawiełek

Pawiełek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki za info, mówisz o napędzie w xboxie???, jeżeli tak to co z gwarancją i najważniejsze jak to zrobić???

Pozdrawiam

6. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Konsola slim czy fat, Gwarancje tracisz wraz z otwarciem konsoli. Jak sie nie czujesz na silach to oddaj konsole jakiemus fachowcu

7. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    twoja reakcja na tą wiadomość sugeruje, że naprawdę jesteś zielony w temacie i ktoś wpuścił cię w maliny z tym KREON. Tak więc od początku :
    1. KREON i napędy z nim kompatybilne służą do robienia kopii zapasowych z oryginalnych gier. I tylko do tego.
    2. Aby uruchomić JAKIEKOLWIEK kopie gier na XBOXie musisz mieć zmodyfikowany firmware w samej konsoli, co wiąże się z otwarciem konsoli i przerobieniem napędu.
    3. Przerobienie konsoli wiąże się z utratą gwarancji Microsoftu.
    4. Jak wygląda przerabianie napędu konsoli znajdziesz na forum... użyj opcji szukaj.

Aby uruchamiać kopie gier na konsoli z przerobionym napędem NIE jest wymagany napęd samsung i KREON, tak więc nie wiem dlaczego rozpocząłeś poszukiwania od tego...

1 osoba to lubi.
  8. Pawiełek

Pawiełek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Tak się naczytałem o kopiach zapasowych, że kopiować można gry z firmware kreona i wtedy będa działać na konsoli oryginalnej bez przeróbki. Tyle z teorii :(
    Dziękuję za informację .

Wczytywanie...

Poleć forum