1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie spolszczenia spolszczenia do pliku .iso

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez ahmeden, Czerwiec 17, 2015.

1. ahmeden

ahmeden Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,

Mam nadzieję, że wybrałem dobry dział, bo moje pytanie jest ściśle związane z plikami .iso. Ściągnąłem grę pod LT 3.0 w w/w formacie. Wstawka była w języku angielskim. Moje pytanie brzmi: Czy istnieje jakakolwiek możliwość wgrania spolszczenia dowolnie manipulując plikiem iso? Nie zależy mi na grze przez Xbox Live. Konsola przerobiona pod LT 3.0 bez RGH. Tak, mogę grać w języku angielskim, bo przez specyfikę mojego zawodu władam nim całkiem nieźle, jednak w gry (zwłaszcza te typu rpg) wolę grać w języku ojców. Przy przeglądaniu forum nie natknąłem się na temat tego typu dlatego założyłem nowy (wszystkie które znalazłem dotyczyły RGH). Z tego wszystkiego dowiedziałem się, że można sprawdzić, czy są napisy konwertując .iso do .xex, ale czy jest możliwość wgrania napisów?

Pozdrawiam.

EDIT: Widzę błąd w tytule (zdublowane słowo), niestety nie widzę możliwości edycji tematu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    ciul z tematem posta :D ale chociaż tytuł gry podaj, żeby ktoś mógł ci pomóc. ;P

4. ahmeden

ahmeden Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślałem, że to bez różnicy - chodziło mi po prostu o zasadę. Ale gra do której chcę wrzucić napisy to Assassins Creed Rogue. Nie jestem też do końca pewien, czy gra nie zawiera języka polskiego, bo była pobierana z niepolskiego źródła.

5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    są tytuły, do których za chiny nie wgrasz spolszczenia, bo najzwyczajniej w świecie się nie da spolszczyć, np. ze względu na strukturę plików, etc.
    dlatego pytałem o tytuł.
    a jeśli chodzi o nagranie czegoś takiego, to o ile masz w gdzieś live, to zdaje mi się, że spokojnie dograsz, i nagrasz spolszczenie.

Wczytywanie...

Poleć forum