1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie spolszczenia Tropico 4

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez lampartinho, Maj 14, 2012.

1. lampartinho

lampartinho Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam takie pyt wszędzie gdzie czytałem i tak nie mogli mi odpowiedzieć na te pyt co ja chce moje pytanie jest takie
    Istnieje możliwość wgrywania spolszczenia do gier np do takiej gry jak Tropico 4 ponieważ chciałbym zagrać po polsku w tą grę na xbox 360 nie wiem gdzie mogę pobrać grę od razu w wersji polskiej na konsolke
    Jeśli da się instalować spolszczenia to jak to się robi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie ma możliwości instalacji spolszczenia. Jedynie modyfikacja obrazów i wklejanie plików językowych z wersji pc-towych. Oczywiście jeśli pasują.

4. lampartinho

lampartinho Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A mógłbys mi powiedziec jak to zmodyfikowac

Wczytywanie...

Poleć forum