1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrywanie update konsoli na USB - pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MaYoRkUpRiCz, Listopad 27, 2010.

1. MaYoRkUpRiCz

MaYoRkUpRiCz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jasło
    witam. jestem tu nowy i całkowicie zielony w sprawie xboxa. chciał bym wiedzieć jak kopiować z komputera rzeczy na pen drive do xboxa (np gry, profile, updaty). mam jakiś program(xtaf gui) który jak otworze pendriva pokazuje mi 2 foldery : data parition i jeszcze jakis jeden. problem w tym ze nie wiem jak i gdzie to wszystko wgrać.
    z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ehh jezeli chodzi o update to normlanie sciagasz z tego forum nowego dashborda albo ze strony xboxa wypakowywujesz i bedziesz mial folder $systemupdate czy cos takiego i wzucasz go normlanie na pendriva ... nie do zadnych podfolderow muzyke i filmy tak samo a jezeli chodzi o profil ... nie mam pojecia

4. MaYoRkUpRiCz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jasło
    i wrzucilem folder $system uptade na sformatowanego na kompie pena, wpinam do konsoli uruchamiam ja ponownie i nic , nic sie nie pojawai ;/

5. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Pena sformatuj w konsoli ..
    Gier nie wrzucisz chyba ze demka, profile tylko schackowane, muzykę filmy zdjęcia tylko odtworzysz, nie skopiujesz do konsoli.

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    pendrive nie formatuje się w konsoli tylko w pc pod fat 32 sprawdź czy masz fat32 jeśli tak i wrzucasz folder $systemupdate na pendrive i nic się nie dzieje to masz już tego update.

7. MaYoRkUpRiCz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jasło
    altres nie sadze ze mam, bo nie wgrywalem zadnego uptade kinect adventures...
    wrzuculem tez uptade pod kinect animals bodajże i tez nic, zadnej reakcji o aktualizacje ;/

Wczytywanie...

Poleć forum