1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wiadomosc do admina , moderatora...pytanie :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xboxfan^^, Luty 21, 2011.

1. xboxfan^^

xboxfan^^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pasjonuje sie grami od dluzszego czasu i tu mam pytanie czy moglbym dla waszego forum pisac recenzje gier bardzo szczegolowe starannie opracowane tresciwe i poprawne ortograficznie i mam pytanie czy wyrazilibyscie zgode na takie cos? czy wy gracze bylibyscie chetni czytac takie recenzje?:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. lechuszusz

lechuszusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    A używasz prawy alt?

4. xboxfan^^

xboxfan^^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ojej nie czepiaj sie wychodze z inicjatywa bo mam czas i ochote pisac recenzje i kazda recenzja bedzie poprawna ortograficznie a teraz pisze zwykła wiadomosc wystarczy dajcie mi szanse a zobaczycie ze wszystko bedzie wykonane conajmniej porządnie:) a napisałem to poniewaz nie za bardzo wiedziałem gdzie :)

5. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa

6. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Skoro i tak temat zaraz zostanie posłany w diabły, to ja chce dodać coś od siebie :D.

Lubie Penelope Cruz...

A teraz, żeby nie dostać bana(na) za wygłupy, dodam coś sensownego :

Ja bym chętnie poczytał recenzje graczy z XboxForum.pl. Może jakiś specjalny dział na takie rzeczy ? Aby każdy mógł coś wyskrobać..

7. rowerser

rowerser Guest

Jeśli będziesz używał przecinków itd...to czemu nie. Pomijając fakt, że zły dział....zresztą nie musimy wyrażać zgody byś cokolwiek zaczął pisać. Pisz, czy to w formie bloga, czy w dziale OT.

Pamiętam, że już było z 5takich akcji na tym forum, każdy się jarał niesamowicie. Napiszcie po 10 dobrych recenzji, a dział pewnie powstanie. (powstanie nowego działu, muszą podjąć admini, nie ja)

8. xboxfan^^

xboxfan^^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    może jakiś moderator sie wypowie badz jeszcze inni gracze? albo admin? mogłbym jutro z rana zacząć np od bulletstorma :) powtarzam wszystko bedzie na ostatni guzik przecinki i inne tego typu rzeczy :)

9. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Dopisuje sie do kolegów co chcieli by dział recenzje gier

10. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Wiesz, myślę że to nie jest zły pomysł. Z chęcią bym poczytał, ale nie rób takich offtopów w aktualnościach bo jakiś mod może cię wybielić za to. JESTEM NA TAK ! 3x TAK i przechodzisz dalej :)

11. xboxfan^^

xboxfan^^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    poprostu czułbym sie lepiej chcialbym dostac szanse postaram sie... nie wychodze ni z gruszki ni z piertuszki chce sie przyłożyć i pisać porzadne dopracowane recenzje :)

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Wybielić :p

Jeżeli recka będzie przyzwoita to z chęcią poczytam ;)

13. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Właśnie, blog to odpowiednie to tego miejsce. Ja też może zacznę coś pisać :)

14. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Na pewno byłoby to lepsze niż ten zasłany portal...

15. $evik

$evik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja bym w życiu takiego nie przyjął do pisania recenzji na forum. Swój 'poziom' pokazał pisząc w 'Aktualnościach' swoje nędzne wypociny bez przecinków i 'ogonków'.

16. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Więc zróbmy dział recenzje... najlepsze będą wrzucane na ten piekielny Portal.

17. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    lechuszusz
    Taki polonista z Ciebie, a nie wiesz, że pisze się prawego alt'a.

Ja w sumie mógłbym napisać recenzję jakiejś gry single player - na multi niestety nie gram, bo mi się nie podoba.
    Jakby dział osobny był na recenzję - super sprawa. Mogę jakiejś gry napisać - tylko powiedzcie jakiej. (Single)

18. xboxfan^^

xboxfan^^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie pisze tu z przecinkami i ogonkami jak to zgryzliwie nazywasz recenzje beda porzadne i dokładne dopracowane i solidnie wykonane ;) dajcie mi szanse 2-3 recenzje jak sie nie nadam ok zrozumiem ale czy prosze o az tak wiele? Jesli sie nadam to zaczne pisac na portalu :) trzeba go troszke urozmaicic

19. rowerser

rowerser Guest

O gad. Dobra zacznijcie sobie pisać recenzje. Wrzućcie je jako blog. Modzi, czyli my, damy znać adminom i zobaczymy co z tego wyjdzie. Każdy kto czuje potrzebę pisania recenzji niech ja napisze. Tymczasem temat leci do OT.

20. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja jestem na tak tylko niektórzy mają problem :) napisz parę recenzji w dziale offtopic - nie trzeba mieć pozwolenia :) zobaczymy ocenimy i ewentualnie powstanie dział :D jeśli admin się zgodzi ale to już inna rzecz

21. sikor1994

sikor1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wołomin
    Ale wy macie problem. Facet wychodzi z inicjatywą a wy go za ogonki gonicie. Takie cwaniaki z was to dawajcie wy coś napiszcie zas***ni poloniści. Szanse powinien dostać każdy. Nie podoba się wam to napisze dla innych proste. Zamiast rozwijać portal to go chcecie jeszcze bardziej "uśpić".

Wczytywanie...

Poleć forum