1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiadomości od nk

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Arek0402, Grudzień 23, 2011.

1. Arek0402

Arek0402 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Już od dawna nie mam tam konta ale mimo tego od wczoraj dostałem dwie wiadomości od nk, w jednej było napisane że dostałem zaproszenie do znajomych od osoby której nie znam a w drugiej było napisane że mam nową wiadomość na portalu nk.pl :( Próbowałem się zalogować na nk ale oczywiście się to nie udało bo konto usunąłem dawno temu, wybrałem też opcje odzyskiwania hasła i wpisałem swój adres e-mail (ten na który przychodzą wiadomości) i datę urodzenia i pojawiła się informacja że takie konto nie istnieje więc z kąt te maile od nk ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiczny188

magiczny188 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Inowrocław
  4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Matrix - The pill - YouTube to ma cos do rzeczy. Oo.

Oznacz jako spam.

Wczytywanie...

Poleć forum