1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez losPolakos, Luty 14, 2012.

1. losPolakos

losPolakos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W domu
    Witam. Dziś trochę inaczej,

Otóż w dziale "Dla świeżaków" można pisać tylko poniżej 20 postów. Gdzie mogę sprawdzić ilość postów, aby wiedzieć kiedy będę musiał pisać w osobnych działach?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

@Edit: Jest pod moim nickiem, ale też gdzie indziej? W profilu, czy gdzieś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Dostaniesz rangę użytkownik, gdy napiszesz 20 postów i jak paczysz tutaj teraz na swój temat to pod nickiem masz Posty: x i widzisz ile masz :)

4. losPolakos

losPolakos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W domu
    Nie wiem czy wiesz ale to napisałem. Mi chodzi o jakąś informację w profilu, czy gdzieś.

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak wchodzisz w profil, to masz zakładkę "O mnie". Jest tam liczba napisanych postów.

Wczytywanie...

Poleć forum