1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiara

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aker2, Wrzesień 26, 2011.

1. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Mam do was pare pytań wiem że to forum o xboxie ale wy też ludzie.
    Moje pytania to.
    1.W co wierzycie?
    2.Co byście wybrali ateizm czy katolizm (uzasadnij + i -)?
    3.Jak powstał świat wasza teoria.
    4.Dlaczego katolicyzm zakazuje Harego Pottera, a Bóg(według bibli)stworzył Ewe z żebra?
    5.Wasza teoria życia po życiu.
    6.Co sądzicie o OOBE, czy jest to złe czy dobre? Próbował ktoś.

Strasznie Zależy mi na szczerych i Prawdziwych odpowiedziach.
    Z Podziękowaniami Paweł

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Podchodzimy poważnie do tematu!!! Odpowiadamy wg. kryterium podanym w pierwszym poście, każdy inny post będzie nagradzany warnem.

4. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Ad1 Wierze w siebie, w moich ludzi i Boga
    Ad2 Ja juz wybralem, jestem katolikiem.
    Ad3 n/c
    Ad4 Bo po przeczytaniu miota nimi szatan :D
    Ad5 Albo nie ma nic albo reinkarnacja.
    Ad6 Czy to jakies dragi? Nie probowalem

5. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    1; W Boga nie wierzę, ani w żadne religie, postępuje według swojego sumienia. Staram się robić dobre uczynki a tych złych jak najmniej :)
    2; ateim- wydaje mi się, że jeśli człowiek jest dobry to żadna religia mu niepotrzebna, minus to, że nie ma oparcia na Bogu(tak z kims porozmawia pomodli sie, pojdzie do koscioła itd zawsze to jest wsparcie jakieś dla człowieka)
    3; A na to nie znam odpowiedzi, mam za mały rozumek aby to pojąć :)
    4; Bo Kościół(katolicyzm) to instytucja dlatego. Instytucję prowadza ludzię i takie kwiatki zawsze będą :)
    5; Co ma być to będzie :)
    6; Nie próbowałem, nie mam ochoty(lata gdy mnie to fascynowało, gdy brałem różne "rzeczy" aby zobaczyć coś innego mineły)

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    1.W Boga nie dokładnie tak jak pokazuje kościół ale w Boga
    2.Katolicyzm wolę wierzyć w to że po śmierci coś tam jest niż że po prostu znikamy nawet wyobrazić sobie tego nie mogę co po prostu przestaję myśleć ?
    3.Normalnie rekcje chemiczne ewolucja, i wiara z tym się nie gryzie Biblii nie wolno traktować dosłownie
    4.Nie słyszałem żeby zakazywał tego, i nie zakazuje, przynajmniej Rzymsko Katolicki.
    5.Hmm nie mam pojęcia co będzie to będzie oby tylko nie pustka.
    6.A dlaczego nie ? Nie wykorzystujemy wszystkich możliwości są ludzie co zapamiętują wszystko co im powiesz tacy co liczą szybciej od komputera a nawet jasnowidze to czemu nie tacy ??

Do wszystkiego dodam że wiara katolicka wierzy w demony mamy egzorcystów itp więc skoro istnieją demony istoty silniejsze od nas to dlaczego ma nie istnieć Bóg niebo itp, rocznie jest kilka tysięcy opętań, do tego dlaczego my nie mamy mieć jakiś zdolności o których nie wiemy.

Edit zapomniałem napisać W Biblii jest napisane że Bóg stworzył Ewę z żebra Adama ale nie traktuje się tego dosłownie, nie chodzi o to że wyrwał żebro adamowi i dał je ewie nie wiem jak jest dokładnie, trzeba by się jakiegoś kapłana zapytać, ale na 100% nie chodzi tu o znaczenie dosłowne (może zapytam się znajomego księdza).

7. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Ja mam podobnie Altres
    1.Wierzę w Boga ale nie uważam ,że jest on taki jak pokazuje kościół.
    2.Wybieram raczej katolizm ale mój własny z pewnymi prostowaniami.
    3.Nie chce o tym myśleć wogóle skąd to się wrzystko ujawniło.
    4.Nigdy tego nie zrozumiem ja traktuje niby te cuda Jezusa tak jak magia ale jak pomyśle z drógiej strony że jest coś takiego jak świat to mam znów inne myśli.
    5.Traktuje to tak jak ludzie co przeżyli śmierć kliniczną.
    6.Nie wiem czy to złe czy dobre ale spowiadać się z tego nie będe tak jak nie będe z onanizacji.
    Próbowałem ale jedyne czego doznałem to tego że miałem w śnie mega zablokowanie ciała czułem okropny ból i takie światła chciałbym doznać tego co jest potem polecam technikę 4+1

Tak dodatkowo od siebie dodam że jeżeli bóg istnieje to żaden kościół nie powinien być pośrednikiem między mną a Bogiem.
    Polecam książki Roberta Monore.

8. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    1. W papierach mam wpisane katolik ale raczej nim nie jestem. Z tą wiarą łączy mnie religia, rodzina i święta wolne od szkoły. Raczej skłaniam się ku filozofii buddyzmu która religią nie jest.
    2. Oba nurty są głupie w pewnych aspektach.
    3. Przyjmuje oficjalną teorię Wielkiego Wybuchu choć mam co do niej wątpliwości. Widziałem taki filmik w którym autor kontrastuje teorie z rzeczywistością i wychodzą mu sprzeczne rzeczy.
    4. Nie zakazuje, potępia. Tak sobie ustalil ktoś kto "pisał" Biblie bądź jakiś kapłan.
    5. Reinkarnacja.
    6. Chciałbym ale nie umiem.

Wczytywanie...

Poleć forum