1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiatraczek na GPU!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adig32, Grudzień 26, 2010.

1. adig32

adig32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Otóż chcę zamontować w swoim klocku dodatkowe chłodzenie, tylko nie wiem jak zamontować wiatraczek na radiatorze od GPU tak, aby zmieścił się również napęd DVD. W tym radiatorze można uciąć blaszki tak, żeby ten wiatraczek był w środku radiatora?

Za pomoc bardzo dziękuję!

2. Lotnik421 Xbox One

3. marcindudek3

marcindudek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gostynin
    no chyba raczej kolego ja bym sie na twoim miejscu nie zabieral za to...nie ma sensu... xbox jest tak skonstruowany ze ma wystarczajace chlodzenie... i zadne przerobki nie sa mu potrzebne...pozatym nie wiem jak chcesz samonotwac ten wiatraczek jak miedzy Radiatorem od GPU a napedem jest bardzo bardzo malo miejsca. i watpie zeby jakis wiatraczek tam sie zmiescil...tak wiec jak dla mnie to jest niewykonalne.

4. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zawsze możesz spróbować tego sposobu:)
    Xbox 360 już nie będzie się przegrzewać

Wczytywanie...