1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiatraczki xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fifi1000, Listopad 5, 2010.

1. fifi1000

fifi1000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    Witam otóż dziś na dniach przez przypadek upuściłem xbox'a (40 cm) podłączyłem go i sprawdziłem czy wszystko chodzi jak na leży i nagle patrzę wentylatorki nie chodzą wyglądają jakby wypadły z tego silniczka widać taki bolec metalowy wystający z nich da radę coś z tym zrobić wsadzić je z powrotem lub coś innego, czy wymienić?
    a jak tak to gdzie zakupić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. CamiRevi

CamiRevi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
    Moze najpierw sprobuj wsadzic jakos potem jak to nic nie da idz do servisu chyab ze sie znasz na tym

4. fifi1000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    A ile taka wymiana kosztuje ?

5. CamiRevi

CamiRevi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
    zalezy jaki servis popatrz w necie ja nigdy nei mialem takiego problemu ale przeczowam za do 100

6. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    najtaniej bedzie jesli sam otworzysz konsole a wiatraczki zamowisz chocby na allegro (powinny kosztowac okolo 40zl). jesli nie wiesz jak to poszukaj filmikow np na youtube, moge ci powiedziec za to, jak latwo zdjac plombę bez uszkadzania jej. Wystarczy, ze przez kilka minut (3-5) bedziesz podgrzewal plombe przy uzyciu suszarki do wlosow, jakims nozykiem delikatnie podwaz plombe i nie przestajac jej ogrzewac powoli odklej. Plomba odejdzie z calym klejem i nie bedzie na niej sladu ze byla ruszana. Odklejona plombe przyklej na jakis papierek woskowy (po jakiejkolwiek naklejce) i po wymianie wiatraczkow i zlozeniu konsoli naklej plombe na miejsce. pzdr

7. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wiatraki używane nidecy z allegro kosztują około 20zł a nie 100, 100zł to chciałby serwis, wkładając stare wiatraki.
    Jak byś chciał ode mnie nidecy (bez kabli) to mogę Ci wysłać jak znajdę ;) (pisz PW jak coś)

8. fifi1000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    Konsola przerobiona więc z tym problemu nie będzie tylko brak klucza torx :) i mam jeszcze jedno pytanko gdzie mogę kupić Torx'a ?

9. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    W każdym sklepie narzędziowym. Przejdź się po mieście i na pewno znajdziesz. Możesz też zamówić na allegro.

10. fifi1000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    Dobra uporałem się z tym problemem teraz się nowy zrodził ponieważ konsola tak jakby jest prawie cały czas zimna a wiatraki chodzą na najwolniejszych obrotach wcześniej mój
    Xklocek chodził jak maluch :p co się mogło stać?

11. swiniolak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    skoro konsola jest zmina a wiatraki chodza powoli widocznie sa wydajniejsze niz te stare i lepiej wyprowadzaja cieplo na zewnatrz konsoli. Jesli konsoli bylo by zbyt cieplo to sama by podkrecila napiecie na wiatraczkach zeby krecily sie szybciej. ;]

12. fifi1000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    właściwie to są stare wiatraczki :D już wcześniej konsola wydawała mi się jakaś inna niż te co mają moi koledzy.Wydaję mi się że ten upadek ją usprawnił .

13. swiniolak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak czy inaczej dopoki konsola dziala normalnie, i zarowno ona, jak i powietrze z niej wylatujace jest zimna to nie masz sie czym martwic ;] pzdr

Wczytywanie...

Poleć forum