1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiatrak Cooler fan

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Amanssy, Grudzień 29, 2011.

1. Amanssy

Amanssy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pytanie dotyczące tego wiatraka.Jestem ciekawy czy będzie działać na mojej konsoli Arcade:
    COOLER FAN (WENTYLATOR) DO XBOX 360 (2009022064) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pewnie tak, ale są lepsze metody chłodzenia konsoli. Niestety niejednokrotnie wiąże się to z jej otwarciem i pewnymi przeróbkami. Na przykład konsola już firmowo posiada 2 wentylatory wydmu****ące powietrze ale żadnego wdmu****ącego.

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    szkoda na to kasy nic Ci to nieda

5. Amanssy

Amanssy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    konsola ma dopiero przyjść kurierem i chce aby pozostała ze mną jak najdłużej.Konsola była już otwierana (LT 2.0) więc wchodzi to w grę ale ale jest to ryzykowne).I tu pojawia się pytanie jak wykonać taką przeróbkę jak najbezpieczniejszą metodą?

6. MiK

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To zależy jakie masz obycie z elektroniką, najlepsza według mnie będzie podstawka wtłaczająca powietrze do środka gdzie ciepłe powietrze będzie wytłaczane na zewnątrz poprze wiatraczki konsoli.

X360 3W1 COOLER + PODSTAWKA POD X360 I 4GRY/ROBSON (2015255237) - Aukcje internetowe Allegro

Albo popularne mody:

http://www.consolesandgadgets.co.uk/tutimgs/360fancoolertutorial/2.jpg

http://img503.imageshack.us/img503/6333/1005685nw8.jpg

Jednak najlepszą metoda jest wymiana pasty na bardzo firmową. Bo po co męczyć się w chłodzenie czegoś co nie jest odpowiednio ciepłe przez brak przewodnictwa termicznego.

7. Amanssy

Amanssy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A podstawka pozioma też jest dobra?

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

8. MiK

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Według mnie takie coś będzie lepsze niż taka większa podstawka chłodząca z diodami a'la pod laptopa często obecna na allegro. Tutaj powietrze jest bardziej ukierunkowane i ma szanse dostać się do wnętrza konsoli.

9. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    A co sądzicie aby kupić taką podstawkę za 5 zł odkręcić wiatraki i do konsoli wsadzić i od razu pod usb podpinamy i śmiga. Pytanie jak dać wiatraki ? Wdmu****ące czy wyciągające ? Chciałem je zamontować na dole tzn Dysk mamy na górze a wiatraczki na spodzie przykręcić. Oczywiście konsola poziomo ciągle.

Wczytywanie...

Poleć forum