1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiatrak na boczną obudowę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CWK_S_L_A_Y, Maj 26, 2010.

1. CWK_S_L_A_Y

CWK_S_L_A_Y Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Poszukuje informacji jaki wiatrak najlepiej zamontować na bocznej ściance konsoli, czym sie przede wszystkim kierować i co najwazniejsze jak go podłączyc do konsolki...
    Planuję również przerówbkę całej obudowy konsoli (pomysł się już narodził) jednak wpierw musze przemysleć konkretne chłodzenie ... Reszta podporządkuje pod chłodzące podzespoły...

2. Lotnik421 Xbox One

3. drag_op

drag_op Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Milicz
    Ja mam 2x Qoltec 50x50mm.. podłączone pod 12v z wtyczki zasilania.

4. CWK_S_L_A_Y

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    znalazłem ciekawy wiatrak w UK z czujnikiem temp. i regulacja obrotów TUTAJ. zastanawiam sie jeszcze czy wszystkie wiatraki komputerowe sa zasilane 12v??

5. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    można kupic zasilacz do anteny on ma 12v ,ja mam podłączone pod niego wenty z poprzedniej konsoli {xenon} przymocowane z boku konsoli

POZDRO!!

6. CWK_S_L_A_Y

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kufer111 - jest opcja abyś pokazał jak to się prezentuje?? Szukałem info i fktycznei mozna się podpiąć pod zasilanie na płycie głównej ...

Wczytywanie...

Poleć forum