1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiatraki pod USB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez menel95, Grudzień 26, 2009.

1. menel95

menel95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Siema. Ostatnio zrobiłem sobie z nieużywanych wiatraczków, wiatraczki zasilane kabelkiem USB. Posiadam HUB USB. Rozdziela z 1 na 4. I tu moje pytanko czy ktos może wie ile takich cudeniek mógłbym podłączyć aby nie przedobrzyć, tzn. nie było nieoczekiwanych i niezamierzonych "efektów dodatkowych"

2. Lotnik421 Xbox One

3. Abram_2006

Abram_2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    POLSKA
    ja mam nawet czajnik na prąd podłączony przez USB i lampkę więc sam odpowiedz sobie na pytanko ile można

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    dopuszczalne obciążenie portu USB to 500mA czyli inaczej 0,5A (ampera)
    jeżeli np. wiatraczki mają po 0,15A lub 0,2A to 3 sztuki (lub 2 szt. w drugim przypadku)
    sprawdź z tyłu na wiatraku jest naklejka z poborem prądu i zobacz ile się zmieści w 0,5A

to że masz HUB USB to oznacza że liczysz tylko dla jednego USB w który jest on wpięty ,
    a nie 4-ech ! gniazd USB po kolei w HUB-ie

Wczytywanie...

Poleć forum