1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiatraki talismoon

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Border, Listopad 30, 2011.

1. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siema wszystkim wie ktos gdzie moge dostac wiatraki z talismoona http://images.esellerpro.com/2261/I/933/9/medscalebluefan1.jpg w Polsce na allegro szukalem ale nie ma

2. Lotnik421 Xbox One

3. Melvin.FoX

Melvin.FoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    SHOP 01Media.com - console game accessories and mods - sprzedaja legalnie w Polsce, wysylka w dniu otrzymania wplaty z Warszawy - u mnie paczka byla na drugi dzien. Wcisnij sobie tylko po lewej stronie jezyk polski :)
    Oczyscie przyda sie jak klikniesz mi tu na dole to "Przydatne" ;)

Aha i Border jedna wazna rzecz:
    To jest wiatrak: http://www.google.pl/search?gcx=w&q...i&biw=1600&bih=775&sei=klzWToSwJ8nitQbghcioDg
    To jest wentylator: http://www.google.pl/search?gcx=w&q....,cf.osb&fp=ba3aa9dffb01fc51&biw=1600&bih=775

4. Border

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    hahaha . dobra jeden pies dzieki :]

5. ziomalek199229

ziomalek199229 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Przemysl
  6. Melvin.FoX

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ziomalek199229 - to jest standardowy whisper, na tamtej stronie jest Whisper Legacy. Roznica w dzialaniu (chlodzeniu!) jednak jest zauwazalna. Ale w sumie za te cene nie wiem, czy bym kupil tego Legacy :p

7. Border

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ale to jest licytacja wiec cena napewno wzrosnie

8. Melvin.FoX

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    A co ty chciales Talismoony za 15 zl kupic? Na zagranicznych stronach $25-$30 czyli po przeliczeniu kolo 100 zl no i jeszcze przesylka. Wydaje mi sie uczciwa cena.

9. tysszek

tysszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dopisze się tu czy można jeszcze w Polsce gdzieś je kupić?! Moja konsola zaczęła chodzić jak traktor i zamierzam wymienić pastę i przy okazji wentylatory, bo jest z początku produkcji.
    Szukam ale nigdzie nie mogę tego znaleźć :(
    Pozdrawiam serdecznie.

10. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Talismoon Whisper Fan Internal Cooling for Xbox 360 Blue LED Light
    http://www.aliexpress.com/item/Tali...g-for-Xbox-360-Blue-LED-Light/1379869236.html
    (from AliExpress Android) nie PL ale z aliexpress nie ma co bać się zamawiać.Wiele rzeczy tam kupuje i jak narazie tylko jeden spór miałem.
    Szukać tylko ChinaPostRegistered i wtedy masz paczke rejestrowana i możesz śledzić na stronie poczty polskiej

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

11. tysszek

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A też tam kupuje i też oglądałem tą aukcje. Wydaje mi się że to podróbka z tego względu że nie ma funkcji Turbo i nie ma pokazanego opakowania. W sumie są tylko dwie aukcje na aliexpress z nimi.
    Znalazłem na http://www.shop01media.com/ niby jest dostępny na magazynie. Ale nigdy tam nie kupowałem i nie wiem czy można im zaufać :(

12. tysszek

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zamontowane, pasta wymieniona. Czy ciszej ... to kwestia dyskusyjna. Może to dlatego ze moja konsola jest z początku produkcji i pewnie z tych grzejących się. Przed końcem gwarancji, profilaktycznie odesłałem i wymienili płytę na nową. Zastanawiam się czy nie zamontować wentylatora na procesor, widziałem gdzieś takie zestawy na aukcji jak i chyba tu na forum. Test przechodzi właśnie na GTA. Powietrze wylatuje gorące ale nie wyłącza się, czyli zadanie wykonałem poprawnie :)

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum