1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiatraki

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez masiusgn, Czerwiec 29, 2011.

1. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mianowicie mam taki problem przy próbie podkręcenia wiatraków znaczy zmiana z 6v na 12v zrobiłem spięcie i pojawiły mi się 3rrod i zasilacz świecił na czerwono konsola się nie chciała włączyć ale po ponownym włączeniu zasilacza się włączyła i wiatraki bez żadnego przylutowywania działają na 12v . Zwarcie zrobiłem na zasilaniu od napędu ale wszystko jak na razie działa .
    I pytanie czy mogą z tego wyniknąć jakieś problemy ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cinelous

Cinelous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Jeśli wszystko ci działa to raczej niczego nie uszkodziłeś w konsoli.
    Można powiedzieć że miałeś szczęście ja podczas takiego bawienia sie uszkodziłem zasilacz wraz z konsolą ale na szczęście miałem gwarancje ;]

Wczytywanie...

Poleć forum