1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiatraki.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez wielkitobi44, Luty 29, 2012.

1. wielkitobi44

wielkitobi44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nidzica
    Witam , mam pytanie czy jest możliwość zamontowania na płycie Falcon wiatraków na radiatorach GPU i CPU .....A klucz mojego pytanie to jeszcze sam nie rozbierałem xboxa ale czy na płycie jest możliwość podłączenia czy jest takie wejście proszę o odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na płycie masz tylko takie jedno wejście by prawdobnie trzeba było napięcie w tym gniazdku podnieść do 12v i rozdzielać sobie ,ale taka zabawa i tak nic nie daje zaczniesz grzebać przy takim zabytku zrobisz rroda szybciej lepiej nie ruszać

4. Melvin.FoX

Melvin.FoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Popieram słowa kolegi - sam też przekombinowałem :)

Wczytywanie...

Poleć forum