1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wibracje w padzie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez LoKo6264, Grudzień 30, 2014.

1. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Hejo,
    Posiadam już prawie 2 tygodnie Xbox One i Forze Horizon 2, w którą jak ktoś grał to wie, że prawie cały czas wibruje pad i triggery. I mam taki problem z tymi wibracjami, bo kilka dni temu grając w forzę jechałem wyścig i nie było wibracji w lewym triggerze (w prawym triggerzy i w samym padzie był). Uruchomiłem jeszcze raz wyścig, bo mi nie szło i wibracje były wszędzie, jak powinno być. I tak miałem już kilka razy. Teraz jechałem wyścig i wibracje były, ale bardzo słabe i w lewym triggerze teoretycznie znikome. Baterie właśnie wymieniłem kilka/naśnie minut temu, które są naładowane w 100%. Mam 2 pary akumulatorków i tylko je wkładam do tego pada (wcześniej używałem ich do pada od 360). Było to wolne auto i po wyścigu wziąłem auto, które jedzie max ok. 440 km na autostradę. Wibracje były, ale takie średnie i raz było je czuć, a raz nie.

Czego jest to wina? Da się to naprawić? I może coś w padzie w środku, ale da się go rozebrać? Bo nie widzę żadnych śrubek.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bonio4

bonio4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Rozbiera się pada bardzo prosto (swojego musiałem rozebrać aby po dokręcać śrubki w triggerach bo wył przy wibracjach). Jak to zrobić możesz zobaczyć np tu

Pada rozkręć i zobacz czy przynajmniej na oko jest tak wszystko ok z silniczkami i ciężarkiem odpowiedzialnym za wibracje (może gdzieś ma opór). Pady XO mają to do siebie, że część z nich jest c***wo zmontowana. Ja w 2 padach musiałem śrubki dokręcać bo RT były luźne (jeden pad kupiony oddzielnie, drugi z konsolą) a w jednym padzie RB miał luz na zawiasie i latał przy wibracjach.

4. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Zaraaz zobaczę, czy będę mieć takie dwie końcówki, ale wcale nie jest tak prosto, bo z takim jednym gó**enkiem jak ta pokrywka jedna gość się uporał po kilku minutach. A w 360 odkręciłeś 6 czy 7 śrubek potem rozłożyłeś pada delikatnym wysiłkiem i wszystko, a tutaj trzeba się bawić w rozkręcanie pokrywrk, w których dopiero są śrubki...lepiej już wymylić nie mogli ;_;

5. bonio4

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Pokrywki są na zatrzaski i trzeba je umiejętnie i w miarę bez skrupułów podważyć. Użyj 2 kart kredytowych i podważaj od krawędzi coraz dalej i odskoczy pokrywa. Aha i nie obejdzie się bez torxa.

6. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    U mnie też lewy trigger buczy przy wibracjach.
    Luźny chyba.....

7. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Chodzi o torxa, którym się rozkręcało pada od xboxa 360? Bo tylko ten posiadam.

8. bonio4

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Jeżeli glośno chodzi i dziwnie wibruje to napewno luźny przycisk. Dokrecisz jedna śrubkę i po kłopocie.

Tak ten sam, bodajże T8.

9. cinek123432

cinek123432 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, czy RB i LB mogę też jakoś dokręcić? bo jak gram w horizon 2 to podczas hamowania słychać jak coś brzęczy, obstawiam na RB bo jest strasznie luźny, z LB nie ma tego problemu.

nie pisałbym jak bym miał t8, a tak kupię i nie wiem czy to się da zrobić bo jak patrzyłem na filmiku to RB się trzyma na dwóch bolcach

10. bonio4

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Cześć, ja rownież miałem luz na RB. Rozkręć i pokombinuj żeby nie latało.

11. cinek123432

cinek123432 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale jakiś podkład trzeba zrobić ? Czy można to jakoś dokrecic ?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

12. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wibracje zależa po jakim podlozu jedziesz jak wjedziesz prawym kolem na te śliskie gówna na zakretach to wibruje prawy triger jak lewym to lewy , badz jeden mocniej inny slabiej .

13. Dzioba92

Dzioba92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ktoś sobie poradził z tymi brzęczącymi triggerami podczas mocniejszych wibracji? Mam w prawnym triggerze w obu padach, ale po rozkręceniu pada i dokręceniu dwóch śrubek znajdujących się na triggerze nic się nie zmieniło.

Druga ważniejsza sprawa - czy ktoś miał problem z bumperami? Konkretnie jeden bumper często mi nie łapie przy szybszym wciskaniu. Akurat problem występuję w padzie, który nie podlega gwarancji :)

14. bonio4

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Jak dobrze pamietam kawałek papieru jako dystans załatwił sprawę.

Edit: ImageUploadedByTapatalk1445682731.852368.jpg
    Na zdjęciu ten papierowy dystans który załatwił sprawę wibrujących RB i LB. Powodem tego są zbyt duże otwory na zawiasach... No coment.

Musiałem dzis rozkręcić znowu pada.. Problem z lewym analogiem. Muszę tym razem podkleic mechanizm przycisku bo przy prawym wychyleniu analoga plastik przy przycisku sie rusza i analog sie tnie.
    ImageUploadedByTapatalk1445683095.786841.jpg
    Mowa i tym szarym plastiku po lewej stronie.

Ostatnia edycja: Październik 24, 2015
  15. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U mnie prawy trigger podczas wibracji rzęził, dodatkowo pad trzeszczal (mocno) i plastik odstawal . Okazało sie iż ktoś jednej śrubki zapomnial przykrecic- brak śrubki!. Wyszukalem jakas na sztuke i gitara :D

Wczytywanie...

Poleć forum