1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Widnows media center

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Altres, Kwiecień 12, 2010.

1. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Siema mam taki problem że wszystko fajnie połaczyło mi się windows media center wykrywa filmy ale nie chce ich odtwarzać żadnego formatu wyskakuje komunikat że nie ma potrzebnych kodeków do odtworzenia video o co chodzi mam jakieś specjalne kodeki do wmc instalować ?? bo na pc odtwarza normalnie Mam windows 7 Sterowniki na xboxie też mam bo jak nagram na dvd film do go odtwarza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Do live podłącz i wtedy powinien ściągać kodeki. A jak nie to ręcznie. Na forum jest dużo o nich ...

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    recznie???? to chyba tylko z xbr nie ????

Wczytywanie...

Poleć forum