1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Widoczne opóźnienie w grach online! mniej niz pół sekundy ale jednak!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tom87, Lipiec 28, 2013.

1. tom87

tom87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Xbox'a posiadam od 2008 roku i zastanawiam się (to pytanie do graczy online) Czy nie przeszkadza wam opóźnienie w grach online? Nie mówcie tylko ,że go nie widzicie bo ono jest moze tylko go nie odczuwacie tak bardzo jak ja. Przykłady:

1)Battlefield 3: Strzelaja do mnie więc naturalnie od razu wskakuje za jakąś osłonę na przykład murek. Wskakuje za murek i mimo to po chwili ginę. Wiecie dlaczego? Bo u mnie na konsoli w Polsce ja się schowałem za murek, ale u jakiegos tam Carlosa z Venezueli ja dopiero wchodziłem za ten murek! Zanim doleci ten sygnał to pożal się boże.

2)Battlefield 3: Strzelcie w szybe i zobaczcie po jakim czasie wypadnie.

3)Soulcalibur IV i V. Tutaj w ogóle rozgrywka jest całkeim inna. Całkowicie inaczej gra się singleplayer a w ogóle multiplayer to już inna bajka. Wszystko jest takie wolne. W singleplayer po wduszeniu przycisków akcja momentalnie się rozpoczyna ,a po necie jest wszystko takie wolne i tak powoli się dzieje.

bardzo ładnie widac opóźnienie w grze Call of Duty. Nie ważne jaką wersję macie. Oto przykład:

4)Call of Duty: W momencie jak giniecie pokazuje wam 'kill cam'. Zwróćcie uwagę ,że KILL CAM pokaże wam w jakiej perspektywie widział was ten który strzelał. Mało tego. Gościu do mnie strzela a ja wiedząc ze nie przezyje skacze sobie w powietrze. W momencie ogladania 'KILL CAM' zwróćcie uwagę ,że tego skoku na końcu nie będzie pokazanego. Takich sytuacji jest mnóstwo ,że robicie cos po necie w CoD a pozniej ogladacie Kill Cam waszego zabójcy i mowicie kurde dlaczego sie to nie nagralo. A nie nagralo sie bo to ostatnia dziesiata czesc sekundy więc to się nie wydarzyło.

Chciałem się tylko podzielić tymi spostrzezeniami bo ludzie mysla ze to wszystko chodzi w rzeczywistym czasie ale niestety nie. Mam nadzieje ze xbox one będzie w tych kwestiach o niebo lepszy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    A nie wziąłeś pod uwagę ze wina może leżeć po stronie twojego łącza?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. tom87

tom87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie no nie piszcie mi takich postów. oczywiscie ze wzialem. Ale to wszystko chodzi tak samo. Miałem neta 2mb ,8mb, 10mb, 60mb, teraz jest 120 i jest to samo. I to samo zauwazam gdy gram u znajomych na konsolach. Pozdrawiam

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Słaby ping to tak jest.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

6. tom87

tom87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Osobiście się przyzwyczaiłem do takiego grania tylko denerwuje mnie to ,że z niektórych sytuacji mógłbym wychodzić zwycięsko a przez te opóźnienia dostaję w ciry . Pozdrawiam

7. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    W BF3 mam nadzieje że grasz na europejskich serwerach bo jak na innych to się nie dziw że masz lagi.

Wysłane przy pomocy palcy.

Wczytywanie...

Poleć forum