Więcej Aplikacji !!!

Amadixx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam!
Chciałem poinformować o tym że jest możliwość pobrania więcej aplikacji na naszego XBO.

Jeżeli Ktoś tego jeszcze nie wie , to wystarczy w ustawieniach zmienić lokalizację na np. Stany zjednoczone, uruchomić ponownie konsole, po czym pobierać ze sklepu co się nam żywnie podoba.
Następnie po ściągnięciu aplikacji jak i gier z powrotem ustawić lokalizację na Polska i ponownie uruchomić.

Rzecz banalna, ale dzięki temu aplikacje zostaną na naszej konsoli i będziemy mogli korzystać z nich z lokalizacją Polską.

Ja np. z lokalizacji Niemieckiej pobrałem apke Zatoo TV do darmowej telewizji (Niemiecka) a z Amerykańskiej Grę Ben-Hur (ledwo ją włączyłem i po 1 wyścigu złapałem łącznie 275 G :D) i takie aplikacje jak np. Break, Comedy Central i wiele innych.

Nie zapomnij Polubić jeżeli pomogłem ! :)
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

Okifax

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Że tak spytam... Aktualnie jestem na urlopie więc ciężko sprawdzić... Ale czyżby HBOGO można było w ten sposób uruchomić na XONE? Ktoś już może sprawdzał? Testował?
 

Amadixx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sprawdzałem i po zmienieniu lokalizacji na Polskę nie można uruchomić ze względu na ograniczenia regionalne.
Wydaje mi się że da się ją odpalić, ale z lokalizacją Amerykańską bądź inną.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
lokalizacją Amerykańską bądź inną
Ograniczenia regionalne są nałożone przez IP. Np. Pandora czy Groove. Musiałbyś połączyć konsole przez VPN.
Zmiana regionu czy języka nic tu nie da.
 

deyot666

Świeżak
Świeżak
Witam.
Sprawdzałem wczoraj czy doszły może jakieś nowe aplikacje - a tu niespodzianka!!! 5 razy więcej aplikacji niż było.
Możecie to potwierdzić u siebie bo nie wiem czy tylko mnie kopnęło takie szczęście czy wszyscy w końcu tego doczekali?
 

pienio92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprawdzałem kilka dni temu i miałem około 250
 

Amadixx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
z tych nowych co zauważyłem to : Baconit, HDhomerun, Gamereactor, Media Center i AirSerwer(płatna)
 

Do góry Bottom