1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Więcej info o dodatku do Red River

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 6, 2011.

1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pierwszy dodatek do Operation Flashpoint: Red River ukaże się już pod koniec czerwca i będzie zawierał kilka nowych poziomów.

DLC będzie nosiło nazwę „The Valley of Death” i kosztowało 560 Microsoft Points. W nim zaś znajdziecie aż 8 nowych misji, które będziecie mogli rozegrać samemu lub w trybie kooperacji. Z tego co już teraz wiemy, jedną z nich będzie przeprawa przez stare, rosyjskie miasteczko. Druga będzie polegała na zabezpieczeniu obozu rebeliantów. Szkoda tylko, że oprócz tego nic więcej nie zostanie ujęte w rzeczonym dodatku.

Mam nadzieję, że producenci Red River nie będą naśladować większych firm oferujących dla graczy tylko paczki map dla większego zysku. Nie pozostaje mi nic innego, jak sprawdzić sprzęt przed kolejną przeprawą przez Tadżykistan. Wam też radzę.

Więcej na XBOX Magazyn

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja nie wiem po co w ogóle oni zabierają się za tworzenie takich gier. Robią wyścigi samochodowe i im to wychodzi, ale red river to jakaś pomyłka. Gra zebrała słabe recenzje, grafika słaba, gameplay słaby. Nie wiem, co oni chcą osiągnąć wydając DLC. Wypowiedzi twórców przed premierą sprawiły, że miałem ochotę w to zagrać, niestety nie udało mi się nawet gry ukończyć - miarka się przebrała w momencie gdy po wydaniu polecenia "hold position" moi towarzysze wybiegli pod czołg :D

Wczytywanie...

Poleć forum