1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Więcej ludzi zagrało w Dead Space niż ją kupiło

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Shadowriver, Lipiec 7, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ciekawy temat i nie tylko o piractwie ;]

Źródło: Polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na pewno niższe ceny gier wiązały by się z większa ilością sprzedanych egzemplarzy.

4. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Że tak się wyrażę:
    "Srali muchy, będzie wiosna" tak długo jak cena gry nie będzie warta mniej niż czystego verbittama. Dalej ludzie będą ściągać.

5. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    hahahahaa tez mi zaskoczenie, no ten tytul mnie rozwalil...
    "wiecej zagralo niz kupilo"...no nie moge tak zartem sypac z wieczora:D
    a kiedy bylo inaczej? powiedzcie mi, kiedy?:D

6. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Amerykę odkryli :p Większość gier w jakie grałem to pożyczane. Prawie każdy pożycza lub kupuje używane bo taniej :D

7. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Nie chodzi tylko , o pieniądze :) , większość gier ( niestety ) cierpi na tym iż są strasznie krótkie a nawet jeśli to nie umożliwiają niczego nowego po ich przejściu. Po co wydawać więcej na gre w którą zagram jakiś czas , a potem odstawie w kąt a bo brakuje multi a bo nie można przejść jeszcze raz na inny sposób , rynek gier na tym cierpi i nie tyczy się to tylko konsol.

Jestem pewny ze jeśli gra była by warta swojej ceny ( fakt włożoną w nią dużo pracy , i owszem nie zrobił bym lepszej , ale zawsze można się lepiej postarać )

8. seba12a

seba12a Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    220 zł i nie ma języka polskie nic tylko kupować ^^ to jest dbanie o klijenta? Dlatego lepiej kupic na allegro za 50zł -.-

9. _DaRkNeS_

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Patryjota .

Może odbijam od tematu :) Ale akurat brak języka Polskiego w grze nie świadczy o jej jakości tylko o nieudolności i braku zaangażowania naszych wydawców:) No i o tym że mają mało kasy ( podobno , mam na myśli polskich wydawców )
    I serio wolał bym wydać nawet 400zł na grę śliczną , długą , interesująca :)
    Niż 220 na gniota bo akurat zawiera język Polski a nawet Lektora ( Dubbing )

Edit:Miałem nie dodawać ale dodam :) ( taki ze mnie drań ) W dzisiejszych czasach boli fakt , poruszania faktu Spolszczeń gier i tym podobnych , nie trzeba dużo nie jest to żadną filozofią i o ile chodzi się do szkoły to bariera językowa powinna być znikoma.. ale jak zwykle każdy ma to gdzieś , szkoda nie wiecie jakie to wygodne i ile przez to tracicie :) Elo

Ps.Inglisz in you frend.

Bad Day mam ;/

10. kempool

kempool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    najpierw niech sie kolega seba12a nauczy polskiego dokladnie,a potem prosi o spolszczenia("klijenta")

11. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Popieram całkowicie.

Spójżmy też na błędy w grach - np. taki fallout 3 był dopiero w pełni grywalny kilka miesięcy po premierze (po wydaniu któregoś patcha z kolei) a i tak napotkamy nietypowe błędy. I fallout jest jedną z gier, którą można przejść na różne sposoby, w różnym stylu. Aktualnie fallouta przechodzę trzeci raz i nie narzekam :D Znalazłem sporo misji i sprzętu które przeoczyłem początkowo, a grę jeszcze conajmniej raz przejdę jako ten zły ;)

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tak jest na tym runku zwłaszcza że producenci uważają tera z że lepiej robić krótkie gry ale dużo niż długie gry ale mało ja osobiście uważam że lepiej by było gdyby robili długie gry i ciekawe podam przykład gry z PC jaką jest diablo II wyszedł kawał czasu temu a ludzie dalej go kupują i dalej w niego grają,i takie gry powinny być robione i z każdą konsolą jest to samo.

P.s gdyby gry było tańsze o 50% to o około te 50% wzrosłaby sprzedaż bo większość woli mieć oryginała niż pirata.

13. sasukepl

sasukepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gry powinny być w jednej cenie czy to PC XBOX czy PS
    gra powinna kosztować max 50 - 70 zł

przeciętnego polaka nie stać na gry kupuje na akcjach używane lub składają się w kilka osób na jedną gre

(prawo o autorstwie plyt nie broni robienia kopi zapasowych jeśli ma się orginalny nośnik.jest zakaz ich rozpowszechniania.Interesuje mnie jedna żecz czy jeśli 1 gre kupiło 5 osób to prawo nie broni zrobienia 5 kopii?)

14. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Dokładnie... Gdyby gry były w cenach 100zł (nowe, po premierze) to więcej ludzi by je kupowało. W tym ja osobiście... Dlaczego np. nowa gra która wychodzi - Risen - bardzo oczekiwana przez miliony ludzi ma kosztować 110zł? Na PC oczywiście... Na konsole pewnie będzie min. 200zł (ma wyjść podobno)
    W ogóle nie rozumiem dlaczego jest takie zróżnicowanie cen między PC a xbox/ps3.
    Czym to się różni?

15. Hakerpawel

Hakerpawel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tym że na PC jest wielkie piractwo i muszą obniżać koszty by cokolwiek sprzedać. Mówili że jak nie będzie piractwa gry będą tańsze, ale to jest robienie w ***** bo na PS3 nie ma piractwa a gry kosztują drożej niż na X360. Co do kosztów to spolonizowane gry są tańsze. Gdyż gdyby sprzedawali angielską wersję u nas za 100zł a w niemczech za 50-60euro (w takich cenach są gry w zachodzniej europie, przy czym przeciętny budowlaniec zarabia 15-20euro\h) to niemcy by ściągali od nas, a tam mało by się sprzedało. Lokalizowaną grę można już sprzedać nawet o 50% taniej, więc do roboty lokalni wydawcy.

16. _DaRkNeS_

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Bełkot.. gadanie ze jak by gry były tańsze to by ludzie kupowali , to jest indywidualna sprawa , zauważcie ludzie ściągają gry a bo nowa a bo to a z 10 pobranych gier 2 zostają ukończone , mogę się założyć ze jakby gry były nawet po 100zł ( nowości ) , piractwo by sie wcale nie zmieniło bo zawsze się znajdą tacy , co uważają ze wystarczy ze płacą za internet to gry mogą pobierać za darmo.

17. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Właśnie do mnie dzisiaj przyszła używana stan igiełka może pan ubolewający, że więcej graczy niż gier dopisać jeszcze jedną sztukę:)

Moim skromnym zdaniem gry na konsole są za drogie , jeżeli zrównałyby się z tymi z blaszaków myślę , że byłoby to z pożytkiem i dla wydawców (twórców) i dla graczy.

18. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    ciekawe ile procent z tych 3 baniek to piraty?
    :D
    przerobione konsole z kopią gry też w sieci naliczali

19. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Teraz Dante's Inferno pewnie bedzie bic rekordy w tej dziedzinie :D

20. neo-kce

neo-kce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Ja osobiście mam kilka oryginalnych gier... kupuje co jakiś czas w sklepie, ale tak jak tutaj każdy się wypowiada jest kilka powodów dla których się teraz zastanowię nad kupnem nówki:

1. Ceny są ogromne - bynajmniej nowości
    2. W US ceny są o połowę mniejsze
    3. Brak choćby polskiej kinowej wersji gier czasami bywa irytujące, pomimo, że znam angielski nie zawsze wyłapie wszystko
    4. Rynek wtórny potrafi być dość obfity i można znaleźć fajne tytuły za naprawdę fajne pieniądze
    5. Nie mogę się zgodzić z forumowiczem który stwierdził, że jeżeli ceny by spadły to piractwo było by na tym samym stopniu. Wydaje mi się, że o 20 % by było mniej a to przecież zysk dość spory.

21. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....

Dead space bylo moja pierwsza gra na xa zaplacilem za niego 39,99 funtow.I nie zaluje,a za razem nie potepiam tych co sobie ja sciagneli zeby zagrac,bo nie kazdego w danym momecie stac na zakup wtedy jak i teraz tak ze sie wyraze ekskluzywnego tytulu;]

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum