Więcej mechanicznej rzeźni - świeży gameplay z Titanfall 2!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Titanfall wbrew temu co wypisują niektórzy zaskarbił sobie sympatię wielu graczy z całego świata. Jeśli zaliczacie się do grona fanów tej strzelaniny, mamy dla was kolejną dużę atrakcję.

Pierwszy gameplay z multiplayera Titanfall 2 widzieliśmy w niedzielę. Fani gry z portalu Titanfall Legends dorwali się jednak - za pozwoleniem EA oraz Respawn - do "surowej" wersji prezentowanego klipu wideo. Co to oznacza? Filmik zawiera znacznie więcej scenek rozgrywki niż poprzednio, co oczywiście wydłużyło jego długość. Spece od marketingu z EA po prostu wybrali z tych scenek ich zdaniem najbardziej efektowne akcje i umieścili je w poprzednim materiale wideo, który trwał 2 minuty.

Warto wspomnieć, że Titanfall 2 doczeka się darmowych rozszerzeń po swojej premierze. Respawn potwierdziło, że wszystkie mapy oraz tryby zabawy bedą bezpłatne, tak by nie dzielić bazy graczy.

 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Zapowiada się genialnie.

Wydaje mi się czy Mechy są mniej wytrzymalsze?
Gra nabiera coraz większej dynamiki więc jak dla mnie zdecydowanie +++. Hahaha nie będzie kampienia - i to mi się podoba.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Prze kozak ale będzie napitalanka patrząc na bf i cod biorę tylko TF2 !!!
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
już nie mogę się doczekać :) Chociaż trochę obawiam się tego iż pierwsza część postawiła bardzo wysoko poprzeczkę i teraz Respawn chcąc ją przeskoczyć żeby nie przedobrzył z "gadżeciarstwem" - a mianowicie chodzi mi o te rażenia prądem Tytanami czy uderzanie w ziemie co powodują jakieś płomienie... wyjdzie w praktyce ale tak czy owak to pozycja "must have" ;)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Prze kozak ale będzie napitalanka patrząc na bf i cod biorę tylko TF2 !!!
Dokładnie. BF1 zawsze można jeszcze dokupić jak szał trochę opadnie :). Bo COD to przemilczmy :)
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Myślę że będzie dość wąskie grono graczy w TF2, patrząc na kotlety które mają w tym samym czasie premiery, wątpię by przesadzili z gadżetami i efektownym "superem" tytanów, gra jest czymś czego brakuje na scenie, odróżnia się od zwykłego fpsa i będzie alternatywnym hitem jesieni.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Mordka mi się już śmieje, myślę że jak dla mnie to najlepsza gra roku do multi...
Chyba nawet BF1 nie przyciągnie mnie tak do konsoli jak TF2.
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chyba nawet BF1 nie przyciągnie mnie tak do konsoli jak TF2.
święte słwoa ;) Titanfall wciąga jak bagno ;)
 

Do góry Bottom