Więcej o demie NFS: Hot Pursuit

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Nie łączy niestety, a żeby zagrać 2 trasę trzeba mieć przyjaciół grających w demo. Mam znajomych ale ich nie widzi i lipa. Trzeba zaczekać.

edit. już działa autolog i działa druga trasa. To bardziej przypomina NFS niż burnouta.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja troszkę się rozczarowałem grając w demo. Po pierwsze spodziewałem się stałych 60 fpsów a okazało się że jest 30 fps. Przy kraksach potrafi zwolnić a w czasopismach typu Neo+ i PSXExtreme pisali że nie ma nawet mowy o drobnym spadku framerate. Hmm.... Sterowanie jest dziwne, kompletnie nie mogę wyczuć samochodu. Być może dlatego że za długo grałem w Forzę 3. Do reszty (Dźwięk, grafika, muzyka) nie mam zastrzeżeń.
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Mnie demo przekonało co do jednego. To będzie godny następca Most Wanted. Bardzo podoba mi się przyłożenie większej uwagi do kampanii policjanta i wyścigowca. To znaczy mam na myśli że teraz nacisk na policję i ogółem grę jako stróż prawa jest większy. Mamy teraz możliwość jazdy oznakowanym Bugatti Veyronem. Z drugiej strony zastanawiam się jakie oni tam mandaty muszą wypisywać aby na takie auta mieć... Na prawdę demo mnie zniszczyło. Drift na zakrętach świetny, tak zwane prze zemnie "killstreaki" czyli kolczatki, blokady itp. :D No ja wysiadam. Też obawiałem się że to będzie Burnout. Nic podobnego! To jest to czego oczekiwałem. Po świetnym Shifcie, nadchodzi jeszcze lepszy następca. Nie mogę się kur** doczekać.
 

Metru27

Użytkownik
Użytkownik
NokkiBellic91, w 100% zgadzam się z Tobą. Jest problem z wyczuciem samochodu, jednak może w pełnej wersji naprawią to i przede wszystkim problem z FPS ;)
Dodam, że mam LED TV samsunga 200Hz i jest na prawdę ciężko.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie mam golda, więc czy moge to LEGALNIE ściągnąć z neta to demo i na pendrive/cd i grać? czy musze czekać aż puszczą dla silverów?
 

paulen23

Świeżak
Świeżak
Ja powiem tak: gra ogólnie dobra, ładna grafika chociaż bez fajerwerków, model jazdy w porządku, na zakrętach potrafi zarzucić. W drugi race jeszcze nie grałem pełnego wyścigu bo musiałem do pracy wychodzić ale jak wrócę to nadrobię zaległości. Ja problemu z fps nie mam, gra chodzi idealnie płynnie :)
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Strasznie się gra w tego NFS-a w demko grałem sam:wyścig i pościg.Osobiście nie kupię,może jak będzie kosztować 80 zł,ale nie wcześniej.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom