1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Więcej o Fable 3 w lutym

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez marek2fgc, Styczeń 10, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Dotychczas o Fable 3 dyskutowano w kontekście wykorzystywania przez grę systemu Natal, mikropłatności i opublikowaniu jednego szkicu koncepcyjnego. Pierwsze konkretne konkrety na temat samej rozgrywki mają wypłynąć na światło dzienne w lutym, podczas konferencji D.I.C.E w San Francisco. Przynajmniej według osoby odpowiedzialnej za przygotowywanie materiałów promocyjnych gry.

Co to będzie? Jakiś materiał wideo. Zwiastun? Coś prezentującego już działającą grę? Peter Molyneux wyjdzie na scenę i opowie o kolejnej w tym dziesięcioleciu rewolucji w elektronicznej rozrywce? Czas oczywiście pokaże.

Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,7436906,Wiecej_o_Fable_3_w_lutym.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    hehe jeszcze FABLE 2 dużo ludzi nie grało a zaraz wyjdzie FABLE 3 na pewno wyjdzie na xbox360 :)

4. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    fajnie jakby fable 3 obsługiwał natal :D

5. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fable napewno bedzie obslugiwalo natal.

Co do tematu... fajnie by bylo jakby fable mial lepsza grafike niz 2 częsc. Tak wszystko inne moze zostac nie zmienione ;D.

6. Omensix

Omensix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fable to moja ulubiona gra / seria.. Lepszego klimatu nie znalazłem jeszcze w żadnej innej grze. Czekam na 3 część strasznie niecierpliwie..

7. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Mnie ciekawi w Natalu jak rozwiążą chodzenie. Być może jak będziemy machać rękami jak w biegu to będziemy biegnąć :p Tylko jak będziemy się rozglądać?

8. Omensix

Omensix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mnie interesuje sposób walki, strzelania z łuku - na wii to tak.. specyficznie było. :p

9. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No cóż... ja już nie mogę się doczekać;D Lubię takie właśnie gry czytaj Gothic,Fable,Risen itp i jescze do tego Natal umm:) Czekać tylko na informacje nam pozostało ;d

10. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    Ja też. Fable 2 było kozackie. Jak trójeczka będzie taka sama pozbawiona bledów z super fabułą i natalką to będzie HIT!!!

11. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A jak będe chciał biegać to co? będe biagał po pokoju ?! :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum