Więcej o kontrolerze do Xbox One

patro154

Użytkownik
Użytkownik
Jak chyba każdy już zdążył zauważyć, Microsoft bardzo lubi chwalić się kontrolerem stworzonym dla konsoli Xbox One. Na tyle, że opublikowano następny materiał wideo o jego powstawaniu, głównych zaletach i najważniejszych różnicach względem poprzedniej wersji. Tym razem o wprowadzonych w padzie ulepszeniach i jego konstrukcji opowiada główny projektant - Quintin Morris.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mi się ten pad taki strasznie kanciasty wydaje i niewygodny ale nie wiem jak będzie naprawde
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Ja chce tylko możliwość bezproblemowego podpięcia do konsoli klawiatury i myszki (bez przejsciowek) do gier zamiast tych wszystkich padów okropnych
 

shaigo

Użytkownik
Użytkownik
@up Nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego jak komputer, i na nim też można grać...
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
@up Nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego jak komputer, i na nim też można grać...
Ale na PC nie ma w co grać.
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
Ale na PC nie ma w co grać.
no xbox ma tyle excluziwow ze az glowa boli rzeczywiscie . Przeciez xbox ma tylko gearsy i halo no i forze z exow a reszta wychdozi tez na pc jesli na xboxa ;] A co do pada to moglby zostac ten co jest tylko poprawili by krzyzaka i daliby te lepsze wibracje i caly swiat bylby szczesliwy :) Mogli by zastosowac ta metode co gears of war "po co zmieniac cos co jest dobre" :D
 

Krycha1987

Banned
Ja chce tylko możliwość bezproblemowego podpięcia do konsoli klawiatury i myszki (bez przejsciowek) do gier zamiast tych wszystkich padów okropnych
To już by się nie nazywała konsola, zapomnij choć te nowe konsole to typowe komputery to niema mowy by gry działały z klawą i machą ;/ Mogli by wprowadzić obsługę myszki w przeglądarce ale to złudne nadzieje bo jest kinekt.
 

peh

Banned
Ale na PC nie ma w co grać.
Jest więcej gier niż na obu konsolach razem wziętych.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Żadnego szajsu w postaci możliwości podłączenia klawiatury i myszki do konsoli i już.
 

Krycha1987

Banned
Jest więcej gier niż na obu konsolach razem wziętych.
No właśnie jest masa tego ale takich gier jak Forza ze świecą szukać, gry wyścigowe masz na max 30h (stare) i 7h (nowe).... To tak na przykładzie tylko forzy, którą od 2 tyg gram wieczorami, przeszedłem od groma wyścigów i mam 2,8% kampanii dopiero za sobą o_O, kumpel gra od roku i ma dopiero 57 lev (nie wiem ile %)

Tutaj akurat ps3 króluje jeśli chodzi o exy, co mnie martwi bo exów nie powinno być! Każdy gra na tym co chce a nie musi ;/

Dobre gry to niestety były ale kiedyś, teraz tylko chlam produkują z piękną grafiką.
 

Krycha1987

Banned
Żadnego szajsu w postaci możliwości podłączenia klawiatury i myszki do konsoli i już.
Żadnej szajsowatej konsoli nie powinno się podpinać do internetu i już!

Nie wiem co ci przeszkadza podłączenie klawiatury do konsoli, tak lubisz pisać padem ? Masochista! Niestety ale teraz konsola to już nie konsola a komputer z ograniczeniem do używania pad'a, też chciałbym konsole jak kiedyś TYLKO DO GRANIA!!!, bez dlc, internetu i gold'ów, milionów debilnych i zbędnych okienek, ale nie da się i trzeba się z tym pogodzić.
 

MrDudi

Użytkownik
Użytkownik
klawa i myszka jeśli w konsoli to tylko do przeglądarki/neta itp. a pctowcy niech sobie na konsolowych padziorach szarpią , bo te są świetne.

Nie wiem co ci przeszkadza podłączenie klawiatury do konsoli
pewnie chodzi o rozgrywkę multiplayer w fpsach. jestem na NIE dla myszkowiczów w grach na konsoli.
 

Krycha1987

Banned
I właśnie o to chodzi, po co mam odpalać komputer (2min) jak mógłbym włączyć konsole (4s) i przegadać YT czy odpisać na emaile. Skoro ta konsola to nie jest już tylko konsolą to niech będzie funkcjonalna.

Ja akurat preferuje mysz do strzelanke/strategij a pada do bijatyk i wyścigów. Nie cierpię tego całego auto-aima, strzelam 2 metry od postaci a trafiam .
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A jeśli chodzi o pisanie wiadomości, to jak najbardziej. Ale graniu na klawie + myszce, mówię stanowcze NIE!
 

Krycha1987

Banned
Uparciuchy z was straszne, dosłownie jak bym kumpla słyszał tylko on na odwrót nie uznaje pad'ów, na słowo pad ma odruch padaczki i się załącza lament jakie to pady są beee. A to tak na prawdę zależny od dwóch czynników, to czy sterowanie jest dobrze zrobione i kwestia przyzwyczajenia/wprawy.

Ja tam mogę nawet grać na nodze od krzesła byle grało się wygodnie :)
 

peh

Banned
No właśnie jest masa tego ale takich gier jak Forza ze świecą szukać, gry wyścigowe masz na max 30h (stare) i 7h (nowe).... To tak na przykładzie tylko forzy, którą od 2 tyg gram wieczorami, przeszedłem od groma wyścigów i mam 2,8% kampanii dopiero za sobą o_O, kumpel gra od roku i ma dopiero 57 lev (nie wiem ile %)

Tutaj akurat ps3 króluje jeśli chodzi o exy, co mnie martwi bo exów nie powinno być! Każdy gra na tym co chce a nie musi ;/

Dobre gry to niestety były ale kiedyś, teraz tylko chlam produkują z piękną grafiką.
Forza nie jest warta 10 innych PCtowych exów. Dla przykładu Wyjdzie Project Cars albo Asseto Corsa, RF2 i będzie pozamiatane. Forza wciśnie się w kąt jak myszka.

Tutaj akurat ps3 króluje jeśli chodzi o exy, co mnie martwi bo exów nie powinno być! Każdy gra na tym co chce a nie musi ;/
Exy powinny być, to jest wolny rynek, dostajesz możliwosć wyboru w co i na czym chcesz zagrać. Nikt Cię do niczego nie przymusza.
 

Krycha1987

Banned
Forza nie jest warta 10 innych PCtowych exów. Dla przykładu Wyjdzie Project Cars albo Asseto Corsa, RF2 i będzie pozamiatane. Forza wciśnie się w kąt jak myszka.


Exy powinny być, to jest wolny rynek, dostajesz możliwosć wyboru w co i na czym chcesz zagrać. Nikt Cię do niczego nie przymusza.
Nie wcale, muszę kupić konsole bo inaczej nie zagram w Little Big Planet i inne
 

peh

Banned
Wcale nie musisz grać w LBP bo nikt cię do tego nie zmusza, tak jak nikt cię nie zmusza do kupna konsoli, gra to nie przymus, a wybór, najwyżej nie zagrasz. Tak samo jak możesz zrezygnować z wyjazdu na mistrzostwa świata w piłce nożnej do Brazylii, ale nie bądź zły z tego powodu że nie są w Polsce na narodowym, bo tak samo Sony jak i FIFA ma prawo dystrybuować swoją własnośc w jaki sposób chce. A Ty zawsze masz wybór.
 

Krycha1987

Banned
Ja się odniosłem do tego "dostajesz możliwosć wyboru w co i na czym chcesz zagrać. Nikt Cię do niczego nie przymusza." Co jest nieprawdą bo nie mogę grać w forze na pc
 

peh

Banned
Ale gdzie tu jest brak wyboru ? dostęp do gry jest, do konsoli jest, producent udostępnia do sprzedaży jedno jak i drugie, to że Ty nie chcesz zapłacić producentowi za możliwość zagrania w grę defacto dedykowaną pod jego sprzęt, to tylko twój problem.
 

Do góry Bottom