1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Więcej o kontrolerze do Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez patro154, Sierpień 24, 2013.

1. patro154

patro154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Jak chyba każdy już zdążył zauważyć, Microsoft bardzo lubi chwalić się kontrolerem stworzonym dla konsoli Xbox One. Na tyle, że opublikowano następny materiał wideo o jego powstawaniu, głównych zaletach i najważniejszych różnicach względem poprzedniej wersji. Tym razem o wprowadzonych w padzie ulepszeniach i jego konstrukcji opowiada główny projektant - Quintin Morris.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Mi się ten pad taki strasznie kanciasty wydaje i niewygodny ale nie wiem jak będzie naprawde

4. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Ja chce tylko możliwość bezproblemowego podpięcia do konsoli klawiatury i myszki (bez przejsciowek) do gier zamiast tych wszystkich padów okropnych

5. shaigo

shaigo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    @up Nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego jak komputer, i na nim też można grać...

1 osoba to lubi.
  6. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Ale na PC nie ma w co grać.

7. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no xbox ma tyle excluziwow ze az glowa boli rzeczywiscie . Przeciez xbox ma tylko gearsy i halo no i forze z exow a reszta wychdozi tez na pc jesli na xboxa ;] A co do pada to moglby zostac ten co jest tylko poprawili by krzyzaka i daliby te lepsze wibracje i caly swiat bylby szczesliwy :) Mogli by zastosowac ta metode co gears of war "po co zmieniac cos co jest dobre" :D

8. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To już by się nie nazywała konsola, zapomnij choć te nowe konsole to typowe komputery to niema mowy by gry działały z klawą i machą ;/ Mogli by wprowadzić obsługę myszki w przeglądarce ale to złudne nadzieje bo jest kinekt.

9. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jest więcej gier niż na obu konsolach razem wziętych.

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Żadnego szajsu w postaci możliwości podłączenia klawiatury i myszki do konsoli i już.

11. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No właśnie jest masa tego ale takich gier jak Forza ze świecą szukać, gry wyścigowe masz na max 30h (stare) i 7h (nowe).... To tak na przykładzie tylko forzy, którą od 2 tyg gram wieczorami, przeszedłem od groma wyścigów i mam 2,8% kampanii dopiero za sobą o_O, kumpel gra od roku i ma dopiero 57 lev (nie wiem ile %)

Tutaj akurat ps3 króluje jeśli chodzi o exy, co mnie martwi bo exów nie powinno być! Każdy gra na tym co chce a nie musi ;/

Dobre gry to niestety były ale kiedyś, teraz tylko chlam produkują z piękną grafiką.

12. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Żadnej szajsowatej konsoli nie powinno się podpinać do internetu i już!

Nie wiem co ci przeszkadza podłączenie klawiatury do konsoli, tak lubisz pisać padem ? Masochista! Niestety ale teraz konsola to już nie konsola a komputer z ograniczeniem do używania pad'a, też chciałbym konsole jak kiedyś TYLKO DO GRANIA!!!, bez dlc, internetu i gold'ów, milionów debilnych i zbędnych okienek, ale nie da się i trzeba się z tym pogodzić.

13. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    klawa i myszka jeśli w konsoli to tylko do przeglądarki/neta itp. a pctowcy niech sobie na konsolowych padziorach szarpią , bo te są świetne.

pewnie chodzi o rozgrywkę multiplayer w fpsach. jestem na NIE dla myszkowiczów w grach na konsoli.

2 użytkowników lubi ten post.
  14. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I właśnie o to chodzi, po co mam odpalać komputer (2min) jak mógłbym włączyć konsole (4s) i przegadać YT czy odpisać na emaile. Skoro ta konsola to nie jest już tylko konsolą to niech będzie funkcjonalna.

Ja akurat preferuje mysz do strzelanke/strategij a pada do bijatyk i wyścigów. Nie cierpię tego całego auto-aima, strzelam 2 metry od postaci a trafiam .

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    A jeśli chodzi o pisanie wiadomości, to jak najbardziej. Ale graniu na klawie + myszce, mówię stanowcze NIE!

1 osoba to lubi.
  16. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Uparciuchy z was straszne, dosłownie jak bym kumpla słyszał tylko on na odwrót nie uznaje pad'ów, na słowo pad ma odruch padaczki i się załącza lament jakie to pady są beee. A to tak na prawdę zależny od dwóch czynników, to czy sterowanie jest dobrze zrobione i kwestia przyzwyczajenia/wprawy.

Ja tam mogę nawet grać na nodze od krzesła byle grało się wygodnie :)

17. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Forza nie jest warta 10 innych PCtowych exów. Dla przykładu Wyjdzie Project Cars albo Asseto Corsa, RF2 i będzie pozamiatane. Forza wciśnie się w kąt jak myszka.

Exy powinny być, to jest wolny rynek, dostajesz możliwosć wyboru w co i na czym chcesz zagrać. Nikt Cię do niczego nie przymusza.

18. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wcale, muszę kupić konsole bo inaczej nie zagram w Little Big Planet i inne

19. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wcale nie musisz grać w LBP bo nikt cię do tego nie zmusza, tak jak nikt cię nie zmusza do kupna konsoli, gra to nie przymus, a wybór, najwyżej nie zagrasz. Tak samo jak możesz zrezygnować z wyjazdu na mistrzostwa świata w piłce nożnej do Brazylii, ale nie bądź zły z tego powodu że nie są w Polsce na narodowym, bo tak samo Sony jak i FIFA ma prawo dystrybuować swoją własnośc w jaki sposób chce. A Ty zawsze masz wybór.

20. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja się odniosłem do tego "dostajesz możliwosć wyboru w co i na czym chcesz zagrać. Nikt Cię do niczego nie przymusza." Co jest nieprawdą bo nie mogę grać w forze na pc

21. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale gdzie tu jest brak wyboru ? dostęp do gry jest, do konsoli jest, producent udostępnia do sprzedaży jedno jak i drugie, to że Ty nie chcesz zapłacić producentowi za możliwość zagrania w grę defacto dedykowaną pod jego sprzęt, to tylko twój problem.

Wczytywanie...

Poleć forum