1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Więcej o nowym Call of Duty w przyszłym tygodniu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 23, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Activision chyba kończy walkę z wyciekami – plotek jest coraz więcej, najwyższa pora przedstawić konkrety. A te poznamy już w przyszłym tygodniu.

Wystarczy zajrzeć na oficjalną stronę Call of Duty, aby dowiedzieć się, że 1 maja Activision dokona oficjalnego przedstawienia kolejnej odsłony serii. Pod komunikatem umieszczone zegar odliczający czas - tak mi się przynajmniej wydaje, bo niespecjalnie rozumiem, o co w nim tak naprawdę chodzi. Jeśli ktoś z was ma jakiś pomysł, czekam na propozycje.

Skoro niebawem konkrety, czas na garstkę plotek, które przyniósł miniony weekend. Według jednej z nich nowe Call of Duty może otrzymać podtytuł Eclipse i - co logiczne - ukazać się w dniu pełnego zaćmienia słońca, 13 listopada tego roku. Trochę naciągane, ale nigdy nie należy mówić nigdy. Druga poszlaka jest nieco bardziej konkretna - wyciekł kolejny plakat (najprawdopodobniej jednak to fałszywka) oraz sporo rzekomych faktów dotyczących trybu multiplayer (http://mp1st.com/2012/04/22/new-bla...eaked-reveals-perks-weapons-and-release-date/). Rok temu mieliśmy dość podobną sytuację z Modern Warfare 3, trzeba zatem zachować czujność.

Kto nie chce się mamić kolejnymi domysłami, niech cierpliwie czeka do 1 maja - wtedy wszystko będzie jasne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ciekawe czy znowu cała kampania singlowa wycieknie (nazwy misji + opis)

Wysłano z Xperii X8

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wyciekły pierwsze screeny :

5 użytkowników lubi ten post.
  5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Przecie to Black Ops 1 -_-

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Kolejna część Call of Duty w którym rewolucja będzie polegać na nowym perku i paru nowych killstreakach z ultra wypasionym IW5.0 engine. Nie chce nic mówić ale w tym samym miesiącu co CoD wychodzi Halo 4. Chyba nie muszę podpowiadać która gra zmiecie drugą? ;>

Nie mów, że nie załapałeś ironii :F

7. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Single black opsa pewnie zmiecie single halo :> Przynajmniej dla mnie,który uwielbiam klimat wojny w Wietnamie z BO1 a za halo nie przepadam. A multi ? Gram tylko na podzielonym ekranie :)

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Skoro wojna w Wietnamie była poruszona w BO '1', to co będzie w '2'? Stan wojenny w Polsce? Bo nie wiem co ciekawego wydarzyło się po latach '70 :) Ja tam się nie mogę doczekać, chociaż wydaje mi się że w tym roku powinni po prostu spasować z nowym CoD i wypuścić coś na koniec obecnej generacji... Apetyt byłby większy. No ale nic, czekam na 1 maja.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum