1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Więcej ruchu w Fable: The Journey

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Na ostatniej konferencji prasowej Microsoftu przedstawono najnowszą odsłonę serii Fable, która jest tworzona stricte pod Kinecta. Gra wydawała się być bardzo statyczna oraz wypełniona „ścieżkami” dla graczy. Na szczęście Peter Molyneux skomentował to tak:

Nawet gdyby to, co Peter mówi okazało się prawdą, to szerokiemu gronu graczy i tak nie spodoba się fakt zmieniania tej serii z RPG na coś bardziej „familijnego”. Ciekawe jak bardzo Lionhead planuje uprościć rozgrywkę? Pewnie w końcu zrezygnują z tradycyjnego interfejsu a gra zacznie robić wszystko za gracza. Gdzie w tym sens i logika?

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Fable: The Journey prawdopodobnie sprzeda się w ogromnej ilości egzemplarzy, a co za tym idzie będą powstawały kolejne części ze wsparciem Kinecta. Są jednak pewne granice, których nie powinni producenci przekraczać. Oczywiście można lokalizować na niego każdą grę, ale nie kosztem jakości.

Więcej informacji o Fable: The Journey znajdziecie na XBOX Magazyn

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    pierwsza i pewnie ostatnia częsc fable w jaką grałem i przeszedłem to Fable2.. Kinceta kupowac nie zamierzam.

4. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja nie traktuję Fable'a jako typowego RPG, w sumie nie wiem czego można się tam doszukiwać z tego gatunku. To gra specyficzna, której milion części naprzód Peter ma w głowie. Chętnie zobaczę jak to wyjdzie, bo Kinecta mam od dawna i kolejną częścią Fable'a nie pogardzę :)

5. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Kurcze a ja nawet nie grałem w Fable 3, trzeba nadrobić straty.
    A co do tematu to nie podoba mi się że teraz wszystkie gry robią na tego kinecta. Moim zdaniem kinect to zwykła pierdółka dla dzieci

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum