1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wieczna aktualizacja podczas, próby włączenia gry...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez patels, Styczeń 29, 2010.

1. patels

patels Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam...

Gdy, włączam grę CodMW 2 wyświetla mi się okienko z aktualizacją. Daję oczywiście '"Tak, aktualizuj teraz" i po sekundzie zaczyna mi sie aktualizować.Wszystko ładnie pięknie , a gdy chcę włączyć grę ponownie wyświetla mi sie okienko z aktualizacją ,a najlepsze jest w tym gdy odłączam twardy dysk gra się uruchamia i jest wszystko ok. Nie wiem o co chodzi ,aaa bez twardego nie pogram ponieważ gdzieś trzeba zapisać save'y. Proszę o szybką pomoc :)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. falikus

falikus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wystarczy zaktualizować konsolę ręcznie. Ściągamy ze stronki i zgrywamy na pendrive albo płytke i instalujemy. Też miałem ten sam problem, teraz już wszystko chodzi jak burza.

Xbox.com | New Xbox Experience jest już dostępny tutaj!

EDIT: widzę, że ktoś mnie ubiegł o kilka sekund :)

5. patels

patels Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ooo dzięki wielkie :) z nieba mi spadliście chyba :)

Wczytywanie...

Poleć forum