1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2. 2 DVD ?! ;/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szakal123, Kwiecień 6, 2012.

1. Szakal123

Szakal123 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Otóż dzisiaj, dokładnie to wczoraj zobaczyłem pierwsze wstawki z Wiedźminem 2... Ale ta gra ma 16 GB O.O ...
    Tam chyba są 2 DVD .
    Ja nie wiem jak to mam nagrać? Znaczy, wiem, że na osobne płyty, tylko mam pytanie, jak to będzie działało? Czy można nagrać tylko DVD 1 na jednej płycie i po co jest to DVD 2 ?
    Jakbyście mogli wyślijcie mi linka ******* do Wiedźmina 2 DVD 1 , bo znalazłem tylko DVD 1 i 2 . Wiedźmin 2: Zabójcy Królów [PAL] [LT+2.0] [PL] [SWAG] - TnT ******* - Polski katalog torrentów
    Z góry dzięki i pozdrawiam .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Pewnie tak jak Mass Effect 2 czy 3, nagrywasz 2 i żonglujesz płytami w trakcie gry

Wczytywanie...

Poleć forum