1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedzmin 2 a ER (różnice)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez JohnCena2011, Maj 26, 2012.

1. JohnCena2011

JohnCena2011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Witam....
    Obecnie gram w Wiedzmina 2 Edycja Rozszerzona .
    Gra bardzo mi się spodobała i myślę o kupnie zwykłego wiedzmina 2 kiedy edycję rozszerzoną ukończę.

Jakie są różnice między tymi grami.Jest inna fabuła czy po prostu edycja rozszerzona to dopracowana i ulepszona zwykła dwójka ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dziwią mnie takie tematy, strasznie. Jak czytam coś takiego, no to nie wiem, co odpisać. Już sama nazwa mówi, że masz dodatkową zawartość tj. patche i misje. Edycji nie rozszerzonej nie masz na xboxa. Pomysł, to jak zrobienie kroku wstecz.

3 użytkowników lubi ten post.
  5. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No dokładnie! jak rozszerzona to masz podstawową plus dodatkowy content. Nieogarniam takich pytań

Wczytywanie...

Poleć forum