1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2 a Natal i ARC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bazajaytee, Luty 15, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Kontrolery ruchu: Natal i ARC zbliżają się wielkimi krokami. Co na to ekipa CD Projekt RED?

Czy polskie studio wprowadzi opcję sterowania tymi urządzeniami w Wiedźminie 2? My już wiemy.

Wiele firm wydawniczych już teraz deklaruje swoje wsparcie dla nadchodzących kontrolerów ruchu od Sony i Microsoftu. Fani Wiedźmina zastanawiają się zapewne, czy, o ile druga część trafi na PS3 i Xboksa 360, będą mieli możliwość obsługi gry za pomocą Projektu Natal lub ARC. Naszą ciekawość zaspokoił Paweł Majak z CD Projekt RED.

"W tej chwili jakoś trudno nam sobie wyobrazić graczy latających po salonie z plastikowym mieczem" - stwierdził przedstawiciel polskiej ekipy w rozmowie z gram.pl. "Myślę, że liczba domowych kryształów oraz ozdobnych wazonów mogłaby ulec znacznej redukcji, a odpowiedzialności za to nie chcemy brać!" - dodał. Trzeba zatem będzie zadowolić się tradycyjną formą sterowania poczynaniami Geralta.

Kwestia pojawienia się Wiedźmina 2 na konsolach wciąż pozostaje otwarta. CD Projekt RED nie kryje co prawda chęci stworzenia wersji na Xboksa 360 czy PS3, ale ostateczne decyzje nie zostały jeszcze podjęte. Oficjalna zapowiedź gry powinna nastąpić w marcu.

www.gram.pl/news_8QvhH,C2_Wiedzmin_2_a_Natal_i_ARC.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ja mam nadzieję, że Witcher pojawi się na x360 nawet bez Natala:) A jak nie to i na PC się przejdzie:p

4. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    Myśle że natal to będzie utrapienie piratów,ponieważ jeżeli bedą potrzebne jakies dodatokowe kontrolery(np. tak jak w RIDE) to piratow nie bedzie opylało się sciagac bo kontrolera ściagnąć z sieci się nie da,dobra perspektywa ze stony walki z piractwem myślę.

5. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A ponoć Wiedźmin 2 mial wyjsc na Xbox 360 nie na ps3 ;(

6. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    napewno wiedźmin nie będzie przystosowany do natala zresztą wtedy bym zagrał na pc .

ps. mi to zwisa czy bedzie na ps3 choć fajnie było by żeby był tylko na xboxie i pc ;d

7. Morlun55

Morlun55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lidzbark Warmiński
    Ja i tak kupię wersję na PC. Są gry, które tracą na klimacie, kiedy zamiast grać w nie siedząc przed monitorem, robimy to rozwaleni na kanapie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum