1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2 blisko milion sprzedanych egzemplarzy na świecie i ... demo

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 30, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Firma CD Projekt RED podzieliła się nowymi danymi dotyczącymi sprzedaży PC-towej wersji Wiedźmina 2: Zabójcy Królów. Do tej pory „Wieśka” kupiło blisko milion osób! Mało tego - poinformowano o planach wydania dema.
    Jak poinformowali przedstawiciele CD Projekt RED, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów rozszedł się w liczbie 940 tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Dane te uwzględniają sprzedaż pudełkową do końca czerwca oraz w wersji cyfrowej do chwili obecnej.

Według Piotra Nielubowicza, członka zarządu firmy, 20% kopii pochodzi właśnie z takich serwisów, jak Good Old Games, czy Steam. Oznacza to, że gdyby uwzględnić rezultaty z dystrybucji pudełkowej za lipiec i sierpień, najprawdopodobniej liczba sprzedanych egzemplarzy przekroczyłaby milion egzemplarzy. Dodaje też, że w chwili obecnej wyniki osiągane przez nowe przygody Geralta są o 30% lepsze od sprzedaży oryginału.

CD Projekt RED pochwaliło się również w swoim raporcie finansowym za pierwsze półrocze 2011, że uzyskało 80,3 milionów złotych przychodów oraz 20,44 milionów złotych zysków. Jak zwraca uwagę serwis Parkiet, wyniki te uwzględniają koszty produkcji Wiedźmina 2: Zabójcy Królów wcześniej ujmowane w zapasach, co oznacza, że każdy kolejny sprzedany egzemplarz gry będzie oznaczał dla spółki czysty zysk.

Ponadto przedstawiciele firmy wraz z twórcami serwisu streamowania gier GaiKai poinformowali, że trwają prace nad specjalnym demem Wiedźmina 2: Zabójcy Królów. W tak przygotowaną wersję demonstracyjną będzie można grać tylko za pomocą usługi. Na szczęście oznacza to, że będzie można się nim cieszyć bez względu na posiadaną konfigurację sprzętową.

źródło : Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - blisko milion sprzedanych egzemplarzy na świecie... i planowane demo! / CD-Action - Rynek gier

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Nic tylko pogratulować, osobiście nie przepadam za grami tego typu, lecz kiedyś trzeba będzie w to zagrać :)

4. dani-33

dani-33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Wiedzmin 2 Polska produkcja z takimi zyskami gratulacje, co do gry to dwa razy sie za nią zabierałem na PC i dwa razy rezygnowałem, wole Efekt Mass :)

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Trochę dziwna polityka wydawać demko po premierze gry, nie mniej, nie ma co narzekać, lepiej później niż wcale.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ale jakie demko, każdy sobie obada, a niektórzy może (tak jak ja) specjalnie dla tej gry nowego kompa złożą :)

7. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    W tym jest i mój egzemplarz, gra jest warta tego. Gratulacje.

8. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Lepiej jakby to demko wypuścili na XBL :cool:

9. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Przy Wiedźminie 1 spędziłem wiele czasu i ta gra dla mnie była niesamowita, po prostu nie mogłem się od niej oderwać. W Wiedźmina 2 grałem trochę na PC ale to nie to samo co na konsoli. Wolę poczekać na premierę na Xbox 360 i dopiero zasiądę przed TV z padem w ręku.

10. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jaki problem podpiąć pada od Xbox'a 360 pod PC i grać :) Wiesiek ma wprowadzoną obsługę tego pada :)

11. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Wiem że można podpiąć pod PC, ale ja i tak wole bardziej przed konsolą, mimo że grafika na PC jest o wiele lepsza. Dla mnie nie liczy się grafika ale grywalność.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum