1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wiedzmin 2 brak jezyka polskiego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cloud, Lipiec 9, 2014.

1. cloud

cloud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otoz mam problem z ustawieniem jezyka polskiego w grze wiedzmin 2. Do wybrania mam tylko ang, fr, niem i hisz. Gre zakupilem na xbl. Dodam ze mieszkam w uk. Prosze o promoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zmień lokalizację i region na pl w ustawieniach.

Może pomoże ..

4. cloud

cloud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakies inne pomysly ? Zrobilem tak jak napisales, ale niestety dalej ten sam problem. Mam nadzieje, ze nie bede musial drugi raz kupowac gry.

5. GMSW

GMSW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niech zgadne pobrałeś na regionie UK.
    Teraz jak zmieniłeś region pobierz ponownie grę.
    Może pomoże. ..

6. cloud

cloud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety nie pomoglo, jest mozliwosc pobraniu I wgrania polskiego jezyka ?

7. Janiuszko

Janiuszko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    Dziwne, ale mam podobnie u siebie na komputerze. Gra kupiona ze steam na Macu - działa w pełni po polsku, ale z pewnych względów przeinstalowałem ją na windows (również pobrałem że steam, ta sama wersja gry), ustawienia wszystkie mam na PL a gra jest w języku angielskim z polskimi napisami.

Wracając do Twojego problemu, z tego co wiem jeśli masz nieprzerobioną konsolę, to spolszczenia nie wgrasz.

8. Thorsson15

Thorsson15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiles wersje bez jezyka polskiego moze :D jesli miales konto na UK

9. Pawel191181

Pawel191181 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moze komus sie przyda jak nadal ma ten problem z brakiem polskiego...Usunac z dysku.Zmienic region w konsoli na polski i IP na polskie i zakupic gre(kupowalem z pozycji telefonu)Potem juz mozna zmienic na normalne IP.Po tym gra sie sciagnie z polskim dubbingiem.Dodam ze mieszkam w UK i nie mialem ani napisow ani dubbingu.Zrobilem jak napisalem i odziwo dalo rade.Pozdrawiam

10. Pawel191181

Pawel191181 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nigdy nie grzebalem nic na koncie xbox live.Gdzie to sie sprawdza na stronie bo znalazlem ze moge zmienic na inny region ale nie pokazuje na jakim jestem obecnie chyba ze samo przezsie jak po polsku wszystko to polski region.Karte mam uk podpieta.Moim zdaniem chodzi o IP w trakcie zakupu Wieska.Nie mam intermetu stacjonarnego wiec udostepniam przez tele i za pierwszym razem jak nic nie zmienialem Wiedzmin sciagnal sie bez polskiego.Usunalem i zmienilem IP w tele na polskie.Kupilem przez podpieta karte UK i polskie IP Wieska.Nie udostepnie neta przy zmienionym IP wiec wrocilem do oryginalnego.Przyznam ze nie wierzylem w powodzenie tej akcji.Pzdr

11. Mat3j86

Mat3j86 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mieszkam w UK, mam ustawiony polski adres do płatności, podpiętą kartę debetową z Barclaysa, internet z Talk Talk więc raczej tu nie chodzi o IP sieci czy coś... Sprawdź swoje dane na koncie MS a nie w konsoli - może tutaj leży problem.

Wczytywanie...

Poleć forum