1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2: czego się dowiedzieliśmy na konferencji CD Projektu?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Fennixs, Marzec 25, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Dziś o godzinie 14 podczas konferencji prasowej CD Projektu dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy na temat Wiedźmina 2. Zajrzyjcie do rozwinięcia wiadomości, gdzie znajdziecie kilka ciekawych informacji odnośnie tej gry i samej konferencji.

Odbył się pierwszy publiczny pokaz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Na samym początku mogliśmy obejrzeć znany Wam już trailer gry.
    Wiedźmin 2 – pierwszy trailer – GRRR.pl – blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole
    Trailer w ciągu kilku dni obejrzało ponad 300 tysięcy osób z całego świata. Pierwsza część gry ukazała się 26 października 2007. Gra została okrzyknięta RPG roku 2007, średnia ocena to 86%, do tej pory zarejestrowano ponad milion fanów. Gra przyniosła zysk 1,8 miliona złotych. Twórcy są zadowoleni.

W przypadku Wiedźmina 2 ma być prościej. Twórcy mają już swoją własną technologię, która pozwala im tworzyć gry RPG z nieliniowym wątkiem. Grę tę ma tworzyć zgrany już zespół, który posiada spore doświadczenie. Pod uwagę brane są także komentarze graczy i mediów odnośnie tego tytułu. O drugiej części gry pisano już na największych serwisach zagranicznych, gdzie tytuł traktowany był jako “materiał dnia”.

Jeśli chodzi o konsole, to jak na razie potwierdzono Wiedźmina 2 na PC, aczkolwiek platforma CD Projekt Red pozwala również budować gry na konsole. Przedstawiciel firmy powiedział, że w przyszłości przewidziana jest premiera Wiedźmina na Xboxa 360 czy PlayStation 3, jednak nie oczekujcie, iż tytuł ten pojawi się w sklepach równocześnie z wersją PC. Trzeba będzie poczekać. I tyle.
    Główne cechy Wiedźmina wg. twórców:

* wciągająca, nieliniowa i zmuszająca do myślenia fabuła z niejednoznacznymi wyborami moralnymi
    * głęboki, bogaty i spójny świat gry bazujący na prozie Andrzeja Sapkowskiego
    * dynamiczna walka ze znacznie rozszerzonymi możliwościami taktycznymi
    * nowoczesna, zapierająca dech w piersiach oprawa graficzna

2. Lotnik421 Xbox One

3. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Wiedźmin na pewno przydał by się na konsole. Grałem w 1 na PC i była świetna. Jeżli wyjdzie tylko na PC to szkoda, bo na konsoli miło by było pośmigać.

4. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Normalnie Army of Two The 40th Day:D. Zapowiedzi zapowiedziami. Jak wyjdzie (kiedyś) to się okaże ile z tych obietnic zostanie spełnionych

5. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Będę się cieszyć jak cholera, jeśli w końcu Polska będzie z czegoś znana :D Ale panowie mnie zawiedli brakiem potwierdzenia wiedźmina na konsole... Marke mają już wyrobioną więc na konsole sprzedałaby się w jeszcze większej liczbie niż na PC.Ja raczej nie zagram bo wątpie żeby mój piec to uciągnął.

6. virus666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Polska już jest znana z Call of Juarez a wcześniej z pierwszego wieśmina. W sumie to najbardziej znane gry na zachodzie które wyszły z naszego kraju

7. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No ale nie ma co poprzestawać na laurach i trzeba pokazać obcokrajowcom, że Polak nie jest biednym, zacofanym żulem i że potrafi coś zrobić.

8. virus666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    I wiedźmin 2 pewnie zrobi swoje. Oby Two Worlds było też grą rpg z prawdziwego zdarzenia a będzie fajnie

9. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    Eh jak teraz powiedzieli, że "będzie trzeba poczekać" to znaczy, że możemy tylko pomarzyć o wiedźminie na konsolach - nie mogli przecież napisać "zapomnijcie o wiedźminie na konsole bo nam sie nie opłaca" tylko powiedzieli co powiedzieli, żeby np pisma konsolowe interesowały się tą grą

10. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  11. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    w metrze pisali ze grafika świetna :) i "las wygląda jak prawdziwy las" :) Swoją drogą... moj pc tez tego nie uciągnie a od kiedy mam konsole postanowilem nie wydawac juz kasy na pc, wiec jak nie wyjdzie na xpaka, to po prostu nie zagram :p

12. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1 była świetna, skonczyłem ja na PC, 2cz. zdałaby sie na iksa bo na pc mi juz pewnie nie ruszy :> A zagrać w to muszę :p

13. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja tez chętnie bym w wiedźmina na x-ie pograł bo lapek to raczej już tego nie pociągnie

14. 123startabc

123startabc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie będzie wersji na konsole

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum