1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2 - czy faktycznie jest trudny?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez marektbg, Listopad 13, 2012.

1. marektbg

marektbg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Jestem typowym niedzielnym graczem (mam na koncie ponad 20 gier ale zawsze gram na najniższym poziomie trudności) i zastanawiam się nad zakupem Wiedźmina 2 - stąd pytanie, czy na najłatwiejszym poziomie trudności gra może mi stwarzać jakieś większe problemy czy lepiej sobie dać spokój?
    Pytam bo się naczytałem, że przynajmniej w wersji na PC gra jest wymagająca, a znalazłem info, że wersja na Xbox jest nieco "prostsza" na poziomie łatwym.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Gra latwa na poczatku, z opanowaniem umiejetnosci moze byc troche problemu na poczatku. A tak powines dac rade.

1 osoba to lubi.
  4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    na EASY i NORMAL praktycznie każda gra jest łatwa.
    wyzwanie zaczyna się dopiero przy trybie HARD, ja osobiście nie widzę powodów żeby grać na EASY/NORMAL bo obecne produkcje na takich poziomach trudności nie stanowią dla mnie wyzwania.

5. desupl

desupl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Własnie jestem w 3 akcie, i gra nie sprawia mi żadnych problemów - grywam dość rzadko więc ekspertem w grach nie jestem :)

Gierka naprawdę fajna - szczerze polecam.

6. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Ja ukończyłem grę na poziomie Mroczny i nie specjalnie to była trudna gra.

7. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    powiem tak z tego co pamietam sa 4 poziomy trudnosci latwy sredni trudny i mroczny na latwym i srednim dasz sobie rade bez problemu kolejne 2 poziomu sa juz trudniejsze do ogarniecia na hard musisz juz dobrze wladac tymi skillami a na mrocznym juz musisz opanowac wszystko na raz uzywac eliksirow , wkladac mutageny itd problem w tym ze co poziom przeciwnicy zabieraja ci wiecej zdrowia np utopiec ma cie na 2-3 ciosy na najwyzszym

ukonczylem na mrocznym i powiem ci ze mialem troche klopotow kilka razy powtarzalem misje ale to tez czesto z moich bledów ale radze ci pograc na medium(srednim) na poczatek potem jak sa 2 sciezki gry ta 2 wez sobie na hard

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Wiedźmin 2 na łatwym na pewno nie będzie najtrudniejszą grą w jaką zagrasz.

Wysłano z Xperii X8

9. AssasinsGames

AssasinsGames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zawsze możesz przejść na łatwym na potem na bardziej wymagającym poziomie.

10. Azazel

Azazel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Na mrocznym w jest bardzo trudna co prawda ale z początku, tak w połowie 1 aktu po "wyczuciu" gry przy pierwszym podejsciu w sumie nie jest jakoś piekielnie trudno powiedział bym ze tak na poziomie o 3/5 mniejszy od dark souls w dodatku z mozliwoscia pałzowania i zapisywania, co do eliksirów przyznam się bez bicia, ze z własnej woli, czyli nie wymaganymi do misji (np. anabolik) uzywałem Kot'a absolutnie nic po za tym wiec to tez jest przesadzone, moja walka polegała głównie na czarach i unikach, dobra zbroja i warto się rozejzec za bronią poukrywaną gdzies po 'lochach" . Polecam satysfakcja jest zajeb..a :)

11. funky

funky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jeżeli jak piszesz faktycznie jesteś graczem niedzielnym(bez złych konotacji żadnych;)) to śmiało bierz wiedźmaka i wbijaj na łatwy, poznasz niebanalną i przyjemną fabułę, za to gra Cię nie zirytuje, dlatego dobrze, że jest wybór, tak żeby każdy znalazł coś pod siebie i mógł cieszyć sie miodem z danej gry. A wiedźmina 2(podobnie jak 1 ale tego już na PC jedynie) zdecydowanie polecam!

12. Romanesku

Romanesku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mnie na łatwym trudno przejść etap z bosem w jeziorze:(

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. marektbg

marektbg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Zacząłem grać - prolog - żadnych trudności na poziomie łatwym nie było (czyli tak jak lubię - rozgrywka bezstresowa).
    Z kejranem się trochę namęczyłem ale się udało. Teraz mam kłopoty z królową harpii w II akcie i w sumie zadaniami typu "idź coś załatw i przy okazji zamorduj milion stworów i wróć" jestem już nieco znudzony.
    Chyba się skończy na tym, że gra pójdzie na półkę - bo do normalnej bezstresowej rozgrywki nawet poziom łatwy wymaga zbyt dużo - a ja wychodzę z założenia, że gram dla przyjemności, a nie po to żeby się stresować "że gra nie przechodzi się sama".
    Fabuła jakoś bardzo mnie nie wciągnęła. Rozwój postaci, 3 wielkie drzewka jest też chyba zrobiony zbyt na wyrost. Bugów mam dużo (gram z hdd i jest ich najwięcej z gier w które grałem), grafika nieco mnie rozczarowała.
    Gra niestety nie jest dobra propozycją dla takiego jak ja casuala.

dodano 1.12.2012
    Dziś skończyłem Wieśka, najgorszym przeciwnikiem był dla mnie Draug i Kejran, reszta walk to sumie na łatwym poziomie był pikuś. Polecam każdemu Wieśka bo mało która gra tak mnie wciągneła

Wczytywanie...

Poleć forum