1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2 dubbing

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Rembol, Maj 9, 2012.

1. Rembol

Rembol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema. Mam taki problem. Ściągnąłem wiedźmina lecz tylko z napisami a zależy mi na dubbingu bo jest to jeden z jedynych w miarę dobrych od dłuższego czasu i zastanawiam się czy można jakoś dograć dubbing osobno. Nie mam rgh ani jtaga a wiec chodzi o dogranie jeszcze na komputerze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Witaj
    Nie mam tej gry jednak jeśli nie posiadasz jtaga/rgh to zmodowane iso najprawdopodobniej nie odpali. (jeżeli nawet byś to jakoś dograł)
    Następną rzeczą jest to, że narażasz się na bana. Reasumując daj sobie spokój.

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Musisz pobrać i wypalić nową wersję, taka która już ma dubbing. Ale i tak polecam zakup gry.

5. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    każdy poleca zakup gry, bo warto wspierać twórców, którzy robią gry dla graczy, a nie dla zwiększenia portfela. wg mnie oczywiście.

6. Rembol

Rembol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kupowałem na pc, więc mam czyste sumienie. Teraz chciałem wypróbować na xboxie. Czyli szukam nowej wersji. Dzięki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum